Urząd Gminy Rypin – Gmina Rypin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Rypin. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Rypin.

Kontakt Urząd Gminy Rypin

Adres: Lipnowska 4, 87-500 Rypin

Telefon: 54 280 97 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Rypin

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Rypin

Urząd Gminy w Rypinie to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Rypina, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Rypina odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Urząd Gminy Rypin kontakt

Urząd Gminy Rypin na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Rypinie można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Rypin kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Rypin godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Rypinie są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Rypin jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Rypina jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Rypina są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Rypin.

Urząd Gminy Rypin Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Rypina podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Rypina zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Rypin Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Rypinie znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Rypina udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Rypin

Liczba wyświetleń: 87Wyszukaj dodatkowe informacje: