Urząd Gminy Rzeczenica – Gmina Rzeczenica

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Rzeczenica – Gmina Rzeczenica

Gmina Rzeczenica kontakt dla mieszkańców Rzeczenicy. Numery telefonu Urzędu Gminy Rzeczenicy. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Rzeczenicy.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Rzeczenicy?

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Rzeczenicy, warto skorzystać z informacji dostępnych w sekcji powyżej. Zaleca się korzystanie z form kontaktu zdalnego, takich jak telefon UG Rzeczenica, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia urzędu. Oczywiście pomoc można uzyskać nie tylko telefonicznie i mailowo, ale również odwiedzając Urząd Gminy Rzeczenica.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Rzeczenicy

Aby udać się do Urzędu Gminy Rzeczenica, warto upewnić się, czy urząd jest otwarty w wybranych godzinach. W wyniku zmian w organizacji pracy godziny otwarcia Urzędu Gminy Rzeczenica mogą ulec zmianie. Ustalone godziny otwarcia Urzędu Gminy w Rzeczenicy mają być odpowiednie dla petentów aby jak najwięcej z nich mogło bezproblemowo zrealizować sprawy.

Kontakt Urząd Gminy Rzeczenica

Adres: ul. Człuchowska 26, 77-304 Rzeczenica

Telefon: +48 (59) 833 17 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Rzeczenica:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:15-15:15
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

Gmina Rzeczenica

Urząd Gminy w Rzeczenicy jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Rzeczenicy, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Rzeczenica to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Rzeczenica stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Rzeczenicy odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Rzeczenicy wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Rzeczenicy realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy Rzeczenica Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Rzeczenicy podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Rzeczenicy zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Rzeczenica Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Rzeczenicy znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Rzeczenicy udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Rzeczenica

Liczba wyświetleń: 219Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS