Urząd Gminy Rzewnie – Gmina Rzewnie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Rzewnie – Gmina Rzewnie

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Rzewnie. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Rzewnie.

Urząd Gminy w Rzewnie kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Rzewnie udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Rzewnie kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Rzewnie można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Rzewnie jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Rzewnie, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Rzewnie możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Rzewnie

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Rzewnie są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Rzewnie, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Rzewnie jest otwarty. Urząd Gminy Rzewnie godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Rzewnie jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Rzewnie

Adres: Rzewnie 19, 06-225 Rzewnie

Telefon: 29 761-34-09,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Rzewnie:

 • poniedziałek: 8:00-16:00
 • wtorek: 8:00-16:00
 • środa: 8:00-16:00
 • czwartek: 8:00-16:00
 • piątek: 8:00-16:00
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Rzewnie

Urząd Gminy w Rzewnie jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Rzewnie. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Rzewnie jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Rzewnie jest ważnym punktem na mapie. Gmina Rzewnie stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Rzewnie. Urząd Gminy Rzewnie składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Rzewnie funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Rzewnie, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Wydziały Urzędu Gminy Rzewnie

Urząd Gminy Rzewnie to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Rzewnie został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Rzewnie

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Rzewnie, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Rzewnie

Liczba wyświetleń: 172Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS