Urząd Gminy Sadowne – Gmina Sadowne

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Sadowne – Gmina Sadowne

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Sadowne. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Sadowne.

Urząd Gminy w Sadowne kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Sadowne udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Sadowne kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Sadowne można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Sadowne jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Sadowne, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Sadowne możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Sadowne

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Sadowne są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Sadowne, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Sadowne jest otwarty. Urząd Gminy Sadowne godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Sadowne jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Sadowne

Adres: Ul. Kościuszki 3, 07-140 Sadowne

Telefon: 25 675 33 08,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Sadowne:

 • poniedziałek: 8:00-16:00
 • wtorek: 8:00-16:00
 • środa: 8:00-16:00
 • czwartek: 8:00-16:00
 • piątek: 8:00-16:00
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Sadowne

Urząd Gminy w Sadowne jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Sadowne. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Sadowne jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Sadowne jest ważnym punktem na mapie. Gmina Sadowne stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Sadowne. Urząd Gminy Sadowne składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Sadowne funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Sadowne, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Wydziały Urzędu Gminy Sadowne

Urząd Gminy Sadowne to instytucja, która ma za zadanie zarządzać i administrować gminą, dbając o dobro jego mieszkańców, planując i realizując inwestycje, zarządzając infrastrukturą oraz prowadząc sprawy związane z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Aby jak najlepiej zrealizować swoje zadania Urząd Gminy Sadowne został podzielony na wydziały wewnętrzne.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Sadowne

Wydział Komunikacji to jedna z najważniejszych jednostek Urzędu Gminy Sadowne, która zapewnia mieszkańcom pomoc w załatwianiu spraw związanych z prawem jazdy. W placówce można uzyskać numer PKK, odebrać dokumenty związane z pojazdem oraz zarejestrować swój pojazd. Aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce, warto skorzystać z systemu rezerwacji wizyty. Można również skontaktować się z Wydziałem Komunikacji bezpośrednio.

Mapa Urząd Gminy Sadowne

Liczba wyświetleń: 259Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS