Urząd Gminy Samborzec – Gmina Samborzec

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Gminy Samborzec – Gmina Samborzec

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Samborzec dostępny na stronie internetowej. Gmina Samborzec Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy w Samborcu kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Samborcu można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Samborcu trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Samborzec jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Samborzec należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Samborzec kontakt z mieszkańcami Samborca prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Samborzec godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Samborcu, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Samborzec godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Samborcu nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Samborzec

Adres: Samborzec 43, 27-650 Samborzec

Telefon: 15 831 44 43,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Samborzec:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Samborzec

Na terenie gminy Samborzec działa Urząd Gminy, który pełni ważną rolę w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem gminy. W Urzędzie Gminy Samborzec można uzyskać pomoc i załatwić wiele spraw administracyjnych, takich jak rejestracja pojazdów, uzyskanie dowodu osobistego czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Samborzec to niezbędne miejsce dla mieszkańców, którzy potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich spraw urzędowych. W ramach swoich zadań, Urząd Gminy Samborzec pełni istotną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja i budowa dróg, ale również rozwój transportu publicznego. Ponadto Urząd Gminy Samborzec angażuje się w tworzenie obiektów użyteczności publicznej, takich jak nowe szkoły, przedszkola czy centra kulturalne, aby zaspokajać potrzeby społeczności lokalnej.

Urząd Gminy Samborzec jest również ważnym miejscem, gdzie mieszkańcy mogą załatwić wiele administracyjnych spraw. Przykładowo, mogą tam uzyskać informacje dotyczące zmiany miejsca zamieszkania, zarejestrować swoje pojazdy lub uzyskać dokumenty tożsamości, takie jak dowody osobiste. Dzięki temu Urząd Gminy Samborzec spełnia istotną funkcję w życiu społeczności lokalnej, umożliwiając mieszkańcom łatwy dostęp do niezbędnych usług administracyjnych.

Urząd Gminy Samborzec Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Samborcu należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Samborcu jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Samborzec prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Samborcu można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Samborcu oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Samborzec udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Samborcu odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Samborzec

Liczba wyświetleń: 393Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS