Urząd Gminy Samborzec – Gmina Samborzec

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: świętokrzyskie

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Samborzec dostępny na stronie internetowej. Gmina Samborzec Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Kontakt Urząd Gminy Samborzec

Adres: Samborzec 43, 27-650 Samborzec

Telefon: 15 831 44 43,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Samborzec

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Samborzec

Na terenie gminy Samborzec działa Urząd Gminy, który pełni ważną rolę w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem gminy. W Urzędzie Gminy Samborzec można uzyskać pomoc i załatwić wiele spraw administracyjnych, takich jak rejestracja pojazdów, uzyskanie dowodu osobistego czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Samborzec to niezbędne miejsce dla mieszkańców, którzy potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich spraw urzędowych.

Urząd Gminy w Samborcu kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Samborcu można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Samborcu trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Samborzec jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Samborzec należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Samborzec kontakt z mieszkańcami Samborca prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Samborzec godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Samborcu, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Samborzec godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Samborcu nie jest czynny.

Urząd Gminy Samborzec Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Samborcu należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Samborcu jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Samborzec prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Samborcu można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Samborcu oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Samborzec udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Samborcu odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Samborzec

Liczba wyświetleń: 69Wyszukaj dodatkowe informacje: