Urząd Gminy Sarnaki – Gmina Sarnaki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Sarnaki – Gmina Sarnaki

Wydziały w Urzędzie Gminy Sarnak. Numer telefonu, e-mail do Urzędu Gminy Sarnaki. Gmina Sarnaki godziny otwarcia, kontakt.

Urząd Gminy Sarnaki kontakt

Urząd Gminy Sarnaki na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Sarnakach można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Sarnaki kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Sarnaki godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Sarnakach są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Sarnaki jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Sarnak jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Sarnak są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Sarnaki.

Kontakt Urząd Gminy Sarnaki

Adres: Joselewicza 3, 08-220 Sarnaki

Telefon: 83 359 91 98,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Sarnaki:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Sarnaki

Urząd Gminy Sarnaki to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Sarnaki oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Sarnakach mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Sarnaki – Urząd Gminy Sarnaki – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Sarnak podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Sarnak, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Sarnaki mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Sarnak telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Wydziały Urzędu Gminy Sarnak

W ramach Urzędu Gminy Sarnak dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Sarnak

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Sarnak, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Sarnak można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Sarnaki

Liczba wyświetleń: 238Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS