Urząd Gminy Serniki – Gmina Serniki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Serniki – Gmina Serniki

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Serniki. Telefon Urzędu Gminy w Sernikach. Gmina Serniki kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Sernik.

Urząd Gminy w Sernikach kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Sernikach można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Sernikach trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Serniki jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Serniki należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Serniki kontakt z mieszkańcami Sernik prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Serniki godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Sernikach, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Serniki godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Sernikach nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Serniki

Adres: Serniki 1 A, 21-107 Serniki

Telefon: 81 855 04 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Serniki:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

Gmina Serniki

Urząd Gminy Serniki to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Serniki, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Serniki zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Serniki. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Serniki mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Serniki odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Serniki składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Sernik mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Sernikach to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Serniki wydziały

Urząd Gminy Serniki pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Serniki wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Sernikach mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Sernik
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Sernikach
 • Wydział Edukacji Gminy Serniki
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Sernikach

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Serniki ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Serniki

Liczba wyświetleń: 101Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS