Urząd Gminy Siedlisko – Gmina Siedlisko

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Urząd Gminy Siedlisko – Gmina Siedlisko

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Siedlisko. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Siedlisko.

Urząd Gminy Siedlisko kontakt

Urząd Gminy Siedlisko na kontakt pozwala wszystkim zainteresowanym osobom. Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Siedlisko można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej lub telefonu. Aby jak najszybciej uzyskać informacje na dany temat, zaleca się skorzystanie z formy telefonicznej. Jednak należy także pamiętać o tym, że Urząd Gminy Siedlisko kontakt realizuje jedynie w godzinach otwarcia, dlatego najpierw należy upewnić się, czy o danej godzinie obsługiwani są interesanci.

Urząd Gminy Siedlisko godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Siedlisko są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Urząd Gminy Siedlisko jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Siedlisko jest nieczynny. Właściwie godziny otwarcia Urzędu Gminy Siedlisko są stałe, jednak wszelkie informacje o zmiany w harmonogramie pracy są niezwłocznie przekazywane do informacji dla mieszkańców gminy Siedlisko.

Kontakt Urząd Gminy Siedlisko

Adres: Pl. Zamkowy 6, 67-112 Siedlisko

Telefon: 68 388 32 18,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Siedlisko:

  • poniedziałek: 8:00-16:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Siedlisko

Urząd Gminy Siedlisko jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Siedlisko mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Siedlisko. Udając się do UG Siedlisko, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Siedlisko działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Siedlisko zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Siedlisko natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Urząd Gminy Siedlisko prawo jazdy

Urząd Gminy Siedlisko to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Siedlisko i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Siedlisko

Liczba wyświetleń: 53Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS