Urząd Gminy Siekierczyn – Gmina Siekierczyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Siekierczyn – Gmina Siekierczyn

Urząd Gminy Siekierczyn - centrum administracyjne w Siekierczyn. Gmina Siekierczyn kontakt dla petentów. Telefony w Urzędzie Gminy Siekierczyn, godziny otwarcia, adres.

Urząd Gminy Siekierczyn kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Siekierczyn, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Siekierczyn kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Siekierczyn. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Siekierczyn jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Siekierczyn.

Urząd Gminy Siekierczyn godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Siekierczyn są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Siekierczyn godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Siekierczyn jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Siekierczyn godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Siekierczyn

Adres: Siekierczyn 271, 59-818 Siekierczyn

Telefon: 75 722 17 78,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Siekierczyn:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-16:30
  • środa: 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-14:30
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Siekierczyn

Urząd Gminy w Siekierczyn jest instytucją odpowiedzialną za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania obejmują dbanie o mieszkańców Siekierczyn, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowaniem i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Urząd Gminy Siekierczyn to jednostka, która zapewnia wykonanie uchwał rady miasta oraz realizację zadań przewidzianych przez prawo dla miasta lub gminy. Na jego czele Urzędu Gminy Siekierczyn stoi wójt lub burmistrz.

Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Siekierczyn odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy Siekierczyn wykonują powierzone im zadania, a także współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Siekierczyn realizowane są formalności z szerokiego zakresu, w tym różnego rodzaju zgłoszenia, wnioski i zażalenia.

Urząd Gminy Siekierczyn Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Siekierczyn należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Siekierczyn jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Siekierczyn prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Siekierczyn można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Siekierczyn oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Siekierczyn udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Siekierczyn odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Siekierczyn

Liczba wyświetleń: 40Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS