Urząd Gminy Siewierz – Gmina Siewierz

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Siewierz – Gmina Siewierz

Urząd Gminy w Siewierzu - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Siewierzu dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Siewierz.

Urząd Gminy Siewierz kontakt

Urząd Gminy Siewierz kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest kontakt z Urzędem Gminy Siewierz poprzez skrzynkę mailową. Jest to szybki sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Siewierzu. Urząd Gminy Siewierz kontakt prowadzi również telefonicznie. Oba dostępne kanały kontaktu dostępne są w czasie godzin otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Siewierzu

Urząd Gminy Siewierz jest otwarty od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. Kontakt z Urzędem Gminy Siewierz możliwy jest jedynie czasie otwarcia placówki. Urząd Gminy Siewierz godziny otwarcia dopasował tak, żeby każdy interesant mógł znaleźć odpowiednia chwile na kontakt lub odwiedzenie instytucji.

Kontakt Urząd Gminy Siewierz

Adres: Żwirki i Wigury 16, 42-470 Siewierz

Telefon: 32 64 99 400, 32 64 99 401

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Siewierz:

 • poniedziałek 7:30 - 15:30
 • wtorek 7:30 - 17:00
 • środa 7:30 - 15:30
 • czwartek 7:30 - 15:30
 • piątek 7:30 - 14:00

Gmina Siewierz

Urząd Gminy w Siewierzu to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Siewierza, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Siewierza odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Siewierza to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Siewierz wydziały

Urząd Gminy Siewierz pełni ważną rolę w codziennym życiu mieszkańców. Jednym ze strategicznych elementów, są jego wydziały, których zadaniem jest obsługiwanie różnego typu działów administracji. Dostępne w placówce jaką jest Urząd Gminy Siewierz wydziały zostały utworzone aby uprościć realizację formalności w instytucji. Osoby odwiedzające Urząd Gminy w Siewierzu mogą liczyć na pomoc i wsparcie z wydziałów takich jak:

 • Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Siewierza
 • Wydział Gospodarki Komunalnej UG w Siewierzu
 • Wydział Edukacji Gminy Siewierz
 • Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Siewierzu

Każdy z wyżej wymienionych wydziałów w Urzędzie Gminy Siewierz ma zapewnić mieszkańcom pomoc z danego obszaru i zapewnić obsługę na najwyższym standardzie administracyjnym.

Mapa Urząd Gminy Siewierz

Liczba wyświetleń: 437Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS