Urząd Gminy Skąpe – Gmina Skąpe

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Urząd Gminy Skąpe – Gmina Skąpe

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Skąpe dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Skąpe. Pomoc od Urzędu Gminy w Skąpe.

Urząd Gminy Skąpe kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Skąpe możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Skąpe kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Skąpe należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Skąpe, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Skąpe. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Skąpe jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Skąpe. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Skąpe możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Skąpe godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Skąpe są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Skąpe. Instytucja Urzędu Gminy Skąpe jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Skąpe jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Skąpe

Adres: Skąpe 65, 66-213 Skąpe

Telefon: 68 341 92 12,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Skąpe:

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Skąpe

Urząd Gminy Skąpe jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Skąpe. Urząd Gminy Skąpe jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Skąpe znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Skąpe, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Skąpe pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Skąpe jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Skąpe powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Skąpe natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Skąpe.

Urząd Gminy Skąpe Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy Skąpe działa między innymi Wydział Spraw Obywatelskich Gminy Skąpe. Do jego głównych zadań należy wydawanie dowodów osobistych, realizacja zadań dotyczących ewidencji ludności. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Skąpe działa w godzinach tożsamych z harmonogramem pracy całej placówki.

Urząd Gminy Skąpe dowody osobiste

Dowód osobisty to dokument, który pozwala stwierdzić tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. W Polsce dowód osobisty musi posiadać każda pełnoletnia osoba. Warto, wiedzieć o tym, że Urząd Gminy Skąpe dowód osobisty może wydać osobie która nie ukończyła 18 r.ż. oczywiście za zgodą rodzica lub opiekuna.

Z reguły wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Skąpe może złożyć także osoba, która osiągnie pełnoletność za mniej niż 30 dni oraz osoba, która jest polskim obywatelem, jednak mieszka za granicą. Aby uzyskać dowód osobisty, należy dostarczyć do Urzędu Gminy Skąpe wniosek o wydanie dowodu osobistego oraz kolorowe zdjęcie spełniające odpowiednie wymagania. Zwykle Urząd Gminy Skąpe dowód osobisty wydaje w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Skąpe

Liczba wyświetleń: 143Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS