Urząd Gminy Skoki – Gmina Skoki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: wielkopolskie

Urząd Gminy Skoki – Gmina Skoki

Urząd Gminy w Skokach - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Skokach dostępne na stronie. Gmina Skoki kontakt, telefon.

Urząd Gminy w Skokach kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Skoki kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Skokach, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Skoki, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Skokach. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Skoki kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Skoki można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Skoki godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Skokach, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Skoki. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Skoki jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Skoki.

Kontakt Urząd Gminy Skoki

Adres: Wincentego, Ciastowicza 11, 62-085 Skoki

Telefon: 61 892 58 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Skoki:

  • Poniedziałek 9:00-17:00
  • Wtorek 7:30-15:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Skoki Urząd Gminy

Urząd Gminy Skokach to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Skoki odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Skoki jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Skoków podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Skoki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Skoki tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Skoków posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Skoków wydziały

Można powiedzieć, że Urząd Gminy w Skokach składa się z różnych działów, z których każdy ma swoją specyficzną rolę. Jednym z nich jest Wydział Komunikacji, który odpowiada za kwestie związane z transportem i ruchem drogowym. Wydział Spraw Obywatelskich Gminy Skoki zajmuje się różnymi problemami dotyczącymi mieszkańców. Każdy z tych działów ma swoje unikalne zadania, które pomagają mieszkańcom i służą do zaspokojenia ich potrzeb.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Skoków

Aby uzyskać pomocy w kwestiach związanych z pojazdami i prawem jazdy, to warto udać się do Wydziału Komunikacji znajdującego się w Urzędzie Gminy w Skokach. W tym miejscu pracownicy służą pomocą w różnych formalnościach, takich jak rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego, uzyskanie numeru PKK oraz odbiór dokumentu prawa jazdy. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Skokach udostępnia dodatkowe informacje telefonicznie.

Mapa Urząd Gminy Skoki

Liczba wyświetleń: 241Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS