Urząd Gminy Skórzec – Gmina Skórzec

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Skórzec – Gmina Skórzec

Wydziały w Urzędzie Gminy Skórca. Numer telefonu, e-mail do Urzędu Gminy Skórzec. Gmina Skórzec godziny otwarcia, kontakt.

Urząd Gminy w Skórcu kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Skórcu korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Skórzec kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Skórcu. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Skórzec jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Skórzec kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Skórzec możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Skórzec godziny otwarcia

Urząd Gminy Skórzec jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Skórcu. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Skórcu. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Skórzec

Adres: Siedlecka 3, 08-114 Skórzec

Telefon: 25 631 28 61,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Skórzec:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-16:00

Gmina Skórzec

Urząd Gminy Skórzec to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Skórzec, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Skórzec zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Skórzec. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Skórzec mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Skórzec odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Skórzec składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Skórca mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Skórcu to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Skórzec wydziały

Urząd Gminy Skórzec jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Skórzec wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Skórca pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Skórca, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Skórzec Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Skórzec, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Skórzec,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Skórzec.

Urząd Gminy Skórzec prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Skórzec, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Skórzec trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Skórzec

Liczba wyświetleń: 377Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS