Urząd Gminy Śliwice – Gmina Śliwice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Śliwice – Gmina Śliwice

Urząd Gminy Śliwice dane kontaktowe i godziny otwarcia. Skontaktuj się z Urzędem Gminy Śliwice telefonicznie, mailowo lub osobiście. Gmina Śliwice adres.

Urząd Gminy w Śliwice kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Śliwice należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Śliwice kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Śliwice, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Śliwice, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Śliwice.

Urząd Gminy Śliwice godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Śliwice są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Śliwice nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Śliwice są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Śliwice nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Śliwice

Adres: ul. ks. dr. Stanisława Sychowskiego 30, 89-530 Śliwice

Telefon: (52)3340710,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Śliwice:

  • Poniedziałek 7:00 - 15:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 15:00

Gmina Śliwice

Podczas wizyty w Urzędzie Gminy Śliwice można załatwić wiele spraw związanych z gminą, takich jak wydawanie dowodów osobistych czy rejestracja pojazdów. Na stronie dostępne są informacje o godzinach otwarcia oraz kontakt z poszczególnymi wydziałami Urzędu Gminy Śliwice. Jest to miejsce, w którym mieszkańcy gminy Śliwice mogą uzyskać pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu wybranych kwestii administracyjnych.

Urząd Gminy Śliwice pełni ważną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja sieci dróg, remonty placów i parków, a także rozwój transportu publicznego. Ponadto UG Śliwice angażuje się w budowę i utrzymanie istotnych obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W celu efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Śliwice został podzielony na wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje. Na przykład, Wydział Inwestycji i Infrastruktury zajmuje się realizacją inwestycji w infrastrukturę gminy, takich jak budowa i modernizacja dróg, budynków publicznych oraz instalacji komunalnych. Wydział Oświaty i Kultury skupia się na wspieraniu rozwoju edukacji i kultury poprzez budowę i utrzymanie placówek oświatowych, bibliotek, teatrów i muzeów.

Urząd Gminy Śliwice prawo jazdy

Urząd Gminy Śliwice to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Śliwice i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Śliwice

Liczba wyświetleń: 167Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS