Urząd Gminy Sobolew – Gmina Sobolew

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Sobolew – Gmina Sobolew

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Sobolew. Telefon Urzędu Gminy w Sobolewie. Gmina Sobolew kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Sobolewa.

Kontakt z Urzędem Gminy Sobolewa

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Sobolewie, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Sobolewa kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Sobolewa jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Sobolew godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Sobolewa warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Sobolewa obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Sobolewa jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Sobolew

Adres: ul. Rynek 1, 08-460 Sobolew

Telefon: 25 682 50 23,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Sobolew:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-16:00

Gmina Sobolew

Urząd Gminy w Sobolewie to instytucja odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o mieszkańców Sobolewa, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja publiczna, Urząd Gminy Sobolewa odpowiada również za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście.

Władze lokalne, takie jak Urząd Miasta lub gminy Sobolewa to jednostki organizacyjne które umożliwiają wójtowi czy burmistrzowi podejmowanie decyzji zgodnie z uchwałami rady gminy, oraz realizację zadań wynikających z przepisów prawa dotyczących danego miasta lub gminy. Osobą odpowiedzialną za kierowanie tym urzędem jest wójt lub burmistrz.

Urząd Gminy Sobolew wydziały

Urząd Gminy Sobolew jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Sobolew wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Sobolewa pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Sobolewa, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Sobolew Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Sobolew, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Sobolew,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Sobolew.

Urząd Gminy Sobolew prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Sobolew, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Sobolew trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Sobolew

Liczba wyświetleń: 348Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS