Urząd Gminy Sokoły – Gmina Sokoły

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Urząd Gminy Sokoły – Gmina Sokoły

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Sokoły. Kontakt z Urzędem Gminy w Sokoły telefonicznie, mailowo. Gmina Sokoły godziny otwarcia.

Kontakt z Urzędem Gminy Sokoły

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Sokoły, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. Obecnie Urząd Gminy Sokoły kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Zarówno telefon Urzędu Gminy Sokoły jak i skrzynka odbiorcza jest obsługiwana przez pracowników w godzinach otwarcia.

Urząd Gminy Sokoły godziny otwarcia

Przed wizytą w Urzędzie Gminy Sokoły warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji. Urząd Gminy Sokoły obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Sokoły jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Sokoły

Adres: ul. Rynek Mickiewicza 10 18-218 Sokoły

Telefon: 86 476-30-10, 86 476-30-11

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Sokoły:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Sokoły

Urząd Gminy Sokoły to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Sokoły jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Sokoły, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Sokoły została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Sokoły wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Sokoły czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Sokoły Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Sokoły. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Sokoły mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Sokoły dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Sokoły można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Sokoły, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Sokoły wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Sokoły

Liczba wyświetleń: 271Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS