Urząd Gminy Sorkwity – Gmina Sorkwity

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Sorkwity – Gmina Sorkwity

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Sorkwity. Telefon Urzędu Gminy w Sorkwitach. Gmina Sorkwity kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Sorkwit.

Urząd Gminy w Sorkwitach kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Sorkwitach należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Sorkwity kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Sorkwit, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Sorkwitach, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Sorkwity.

Urząd Gminy Sorkwity godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Sorkwity są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Sorkwitach nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Sorkwity są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Sorkwity nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Sorkwity

Adres: Olsztyńska 16A, 11-731 Sorkwity

Telefon: 89 742 81 79,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Sorkwity:

  • Poniedziałek 8:00-16:00
  • Wtorek 7:15-15:15
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-15:15

Sorkwity Urząd Gminy

Urząd Gminy Sorkwitach to instytucja rządowa, która ma na celu zarządzanie i troskę o gminę. Główne zadania urzędu to dbanie o mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą gminy. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Sorkwity odpowiada m.in. za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie.

W kontekście administracji lokalnej Urząd Gminy Sorkwity jest jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi lub burmistrzowi gminy Sorkwit podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację zadań gminy Sorkwity zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Placówkę Urząd Gminy Sorkwity tworzą wydziały wewnętrzne, a także komórki organizacyjne. Każda z jednostek Urzędu Gminy Sorkwit posiada indywidualne zadania.

Urząd Gminy Sorkwity Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Sorkwitach jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Sorkwity jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Sorkwitach.

Urząd Gminy Sorkwity druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Sorkwity udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Sorkwity. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Sorkwity

Liczba wyświetleń: 174Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS