Urząd Gminy Stanisławów – Gmina Stanisławów

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Stanisławów – Gmina Stanisławów

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Stanisławów. Telefon Urzędu Gminy w Stanisławowie. Gmina Stanisławów kontakt dla mieszkańców. Wydziały UG Stanisławowa.

Urząd Gminy Stanisławów kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Stanisławowie możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Stanisławów kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Stanisławowie należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Stanisławowie, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Stanisławowie. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Stanisławowie jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Stanisławów. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Stanisławowie możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Stanisławów godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Stanisławowie są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Stanisławowie. Instytucja Urzędu Gminy Stanisławów jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Stanisławów jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Stanisławów

Adres: Rynek 32, 05-304 Stanisławów

Telefon: 25 757 58 58,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Stanisławów:

  • poniedziałek 9:00-17:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Gmina Stanisławów

Urząd Gminy Stanisławów jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Stanisławowie. Urząd Gminy Stanisławów jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Stanisławowa znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Stanisławów, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Stanisławowie pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Stanisławów jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Stanisławów powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Stanisławowa natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Stanisławowie.

Urząd Gminy Stanisławów wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Stanisławowa wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Stanisławów wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Stanisławów odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Stanisławów odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Stanisławów. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Stanisławów przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Stanisławów

Liczba wyświetleń: 311Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS