Urząd Gminy Stary Dzików – Gmina Stary Dzików

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podkarpackie

Urząd Gminy Stary Dzików – Gmina Stary Dzików

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Stary Dzików dostępny na stronie internetowej. Gmina Stary Dzików Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy w Starym Dzikowie kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Stary Dzików kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Starym Dzikowie, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Stary Dzików, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Starym Dzikowie. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Stary Dzików kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Stary Dzików można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Stary Dzików godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Starym Dzikowie, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Stary Dzików. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Stary Dzików jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Stary Dzików.

Kontakt Urząd Gminy Stary Dzików

Adres: Kościuszki 79, 37-632 Stary Dzików

Telefon: 16 631 80 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Stary Dzików:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Stary Dzików

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Stary Dzików, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Stary Dzików. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Stary Dzików oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Stary Dzików.

Urząd Gminy Stary Dzików zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Starego Dzikowa. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Starego Dzikowa, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Stary Dzików tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Stary Dzików Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska mieszczący się w Urzędzie Gminy w Starym Dzikowie zajmuje się między innymi prowadzeniem spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie krzewów oraz drzew na terenach nieleśnych, ochroną wody, gleby, powietrza oraz z ograniczeniem hałasu na terenie gminy Stary Dzików. W instytucji jaką jest Urząd Gminy Stary Dzików Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się również spisem rolnym czy opiniowaniem planów łowieckich oraz projektów geologicznych.

Do zadań Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Starego Dzikowa należy również: 

  • zestawianie informacji dotyczących korzystania ze środowiska oraz o wysokości należnych opłat, dotyczących odprowadzania ścieków, poboru wód podziemnych, emisji gazów oraz pyłów do powietrza ze środków transportu oraz obiektów,
  • usuwanie odpadów znajdujących się w miejscach nieprzeznaczonych do ich składowania.

Urząd Gminy Stary Dzików wywóz śmieci

Urząd Gminy Stary Dzików wywóz śmieci realizuje według wcześniej ustalonego harmonogramu, który można znaleźć na stronie internetowej instytucji. Warto pamiętać, że deklaracja śmieciowa, która obowiązuje w Urzędzie Gminy w Starym Dzikowie musi być złożona przez użytkownika wieczystego, pełnomocnika właściciela nieruchomości, właściciela nieruchomości oraz współwłaściciela nieruchomości.

Mapa Urząd Gminy Stary Dzików

Liczba wyświetleń: 116Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS