Urząd Gminy Stegna – Gmina Stegna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Stegna – Gmina Stegna

Urząd Gminy w Stegnie - kontakt z wydziałami. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Stegnie dostępne na stronie. Gmina Stegna kontakt, telefon.

Urząd Gminy w Stegnie kontakt

Urząd Gminy Stegna umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Stegnie można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Stegna kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Stegnie

Kontakt w Urzędzie Gminy w Stegnie można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Stegna jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Stegnie nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Stegna

Adres: Gdańska 34, 82-103 Stegna

Telefon: 55 247 81 71,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Stegna:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-16:00
  • piątek 7:00-14:00

Gmina Stegna

Pracownicy Urzędu Gminy Stegna są do dyspozycji mieszkańców gminy Stegna w celu udzielenia pomocy w kwestiach administracyjnych. Na stronie można znaleźć informacje dotyczące godzin otwarcia, adresu, numerów telefonów oraz adresów e-mail poszczególnych wydziałów. Urząd Gminy Stegna udziela także informacji o sprawach, które można załatwić w placówce. Pracownicy Urzędu Gminy Stegna są dostępni, aby udzielić mieszkańcom pomocy w wielu kwestiach administracyjnych. Na stronie dedykowanej UG Stegna można znaleźć informacje dotyczące godzin pracy oraz kontaktu z poszczególnymi wydziałami, co ułatwia mieszkańcom zgłaszanie swoich spraw i uzyskiwanie potrzebnych informacji. Wszystkie te działania podejmowane przez Urząd Gminy Stegna mają na celu stworzenie atrakcyjnego, rozwiniętego i zrównoważonego środowiska dla lokalnej społeczności. Poprzez skoordynowane projekty i efektywne zarządzanie, Urząd Gminy Stegna przyczynia się do rozwoju gminy i spełnienia potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy Stegna Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy Stegna działa między innymi Wydział Spraw Obywatelskich Gminy Stegna. Do jego głównych zadań należy wydawanie dowodów osobistych, realizacja zadań dotyczących ewidencji ludności. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Stegnie działa w godzinach tożsamych z harmonogramem pracy całej placówki.

Urząd Gminy Stegna dowody osobiste

Dowód osobisty to dokument, który pozwala stwierdzić tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. W Polsce dowód osobisty musi posiadać każda pełnoletnia osoba. Warto, wiedzieć o tym, że Urząd Gminy Stegna dowód osobisty może wydać osobie która nie ukończyła 18 r.ż. oczywiście za zgodą rodzica lub opiekuna.

Z reguły wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Stegna może złożyć także osoba, która osiągnie pełnoletność za mniej niż 30 dni oraz osoba, która jest polskim obywatelem, jednak mieszka za granicą. Aby uzyskać dowód osobisty, należy dostarczyć do Urzędu Gminy Stegna wniosek o wydanie dowodu osobistego oraz kolorowe zdjęcie spełniające odpowiednie wymagania. Zwykle Urząd Gminy Stegna dowód osobisty wydaje w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Stegna

Liczba wyświetleń: 414Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS