Urząd Gminy Stężyca – Gmina Stężyca

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Stężyca – Gmina Stężyca

Urząd Gminy Stężyca kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Stężyca. Wydziały Urzędu Gminy Stężycy.

Urząd Gminy w Stężycy kontakt

Wszelkie zainteresowane osoby mogą skorzystać z aktualnych danych kontaktowych do Urzędu Gminy w Stężycy udostępnionych na stronie. Urząd Gminy Stężyca kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Kontakt z Urzędem Gminy w Stężycy można uzyskać, wysyłając wiadomość na odpowiedni adres elektronicznej skrzynki pocztowej. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy w Stężycy jest forma telefoniczna. Pozwala ona na najszybsze skontaktowanie się z Urzędem Gminy Stężyca, dlatego warto z niej korzystać szczególnie w przypadku pilnych spraw. Kontakt z Urzędem Gminy Stężyca możliwy jest również także osobiście w siedzibie instytucji.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Stężycy

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Stężycy są jednoznaczne z godzinami, w których obsługiwani są interesanci. Dlatego też przed kontaktowaniem się z UG Stężyca, szczególnie korzystając z formy telefonicznej lub poprzez osobiste odwiedzenie placówki, warto, jest zapoznać się z godzinami, podczas których Urząd Gminy w Stężycy jest otwarty. Urząd Gminy Stężyca godziny otwarcia dostosował do potrzeb petentów. Na tę chwilę w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Stężyca jest zamknięty, wszystkie formalności powinny być realizowane w dni robocze.

Kontakt Urząd Gminy Stężyca

Adres: ul. Parkowa 1, 83-322 Stężyca

Telefon: 58 882 89 40, 58 882 89 41

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Stężyca:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-16:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Stężyca

Urząd Gminy Stężyca to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Stężyca, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Stężyca zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Stężyca. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Stężyca mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Stężyca odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Stężyca składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Stężycy mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Stężycy to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Wydziały Urzędu Gminy Stężycy

W ramach Urzędu Gminy Stężycy dostępne są różne wydziały, które specjalizują się w realizacji określonych spraw. Wśród nich można wymienić m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Stężycy

Wydział Komunikacji to jedna z najbardziej obleganych placówek Urzędu Gminy Stężycy, w której mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach otwarcia Urzędu, ale mieszkańcy mogą także skontaktować się z nim bezpośrednio.

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Stężycy można zarejestrować pojazdy, odebrać gotowe tablice rejestracyjne. W celu szybkiej realizacji sprawy warto wcześniej zarezerwować wizytę.

Mapa Urząd Gminy Stężyca

Liczba wyświetleń: 337Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS