Urząd Gminy Stolno – Gmina Stolno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Stolno – Gmina Stolno

Urząd Gminy w Stolnie - kontakt, telefon, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Stolnie dostępne na stronie. Sprawy możliwe do załatwienia w Urzędzie Gminy Stolno.

Urząd Gminy w Stolnie kontakt

Urząd Gminy Stolno umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Stolnie można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Stolno kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Stolnie

Kontakt w Urzędzie Gminy w Stolnie można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Stolno jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Stolnie nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Stolno

Adres: Stolno 112, 86-212 Stolno

Telefon: 56 677 09 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Stolno:

  • Poniedziałek 7:15-15:15
  • Wtorek 7:15-16:30
  • Środa 7:15-15:15
  • Czwartek 7:15-15:15
  • Piątek 7:15-14:00

Gmina Stolno

Instytucja, którą nazywamy Urząd Gminy w Stolnie, zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem tą gminą. Główne obowiązki Urzędu to troska o mieszkańców gminy Stolno czy prowadzenie spraw związanych z gospodarką. Jako rządowa instytucja, Urząd Gminy Stolno jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy Stolnie wykonują swoje zadania, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymując kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Stolnie można załatwić formalności z różnych dziedzin, w tym składać różne wnioski, zgłoszenia czy zażalenia. Urząd Gminy Stolno stanowi jednostkę organizacyjną umożliwiającą wójtowi lub burmistrzowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz wykonanie określonych zadań gminy Stolno zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Urząd Gminy Stolno druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Stolno udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Stolnie. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Stolno przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Stolno

Liczba wyświetleń: 211Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS