Urząd Gminy Stoszowice – Gmina Stoszowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Stoszowice – Gmina Stoszowice

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Stoszowice dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Stoszowice. Pomoc od Urzędu Gminy w Stoszowice.

Kontakt z Urzędem Gminy Stoszowice

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Stoszowice, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych dostępnych na stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Stoszowice prowadzi kontakt z mieszkańcami między innymi zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Stoszowice jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Wszelkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Stoszowice udostępniane są osobom zainteresowanym osobiście w placówce.

Urząd Gminy Stoszowice godziny otwarcia

W celu uzyskania informacji na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy Stoszowice warto zajrzeć na stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Stoszowice obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy ustawowo Urząd Gminy Stoszowice jest zamknięty. W sytuacji zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje zostaną udostępnione online oraz w widocznym dla petentów miejscu.

Urząd Gminy Stoszowice jest instytucją, która odpowiada za prowadzenie administracji miasta. Do głównych obowiązków Urzędu Gminy należy dbanie o dobro mieszkańców Stoszowice, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą, społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Kontakt Urząd Gminy Stoszowice

Adres: Stoszowice 97, 57-213 Stoszowice

Telefon: 74 816 45 10,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Stoszowice:

 • poniedziałek: 7:30-15:30
 • wtorek: 7:30-15:30
 • środa: 7:30-17:00
 • czwartek: 7:30-15:30
 • piątek: 7:30-14:00
 • sobota: zamknięte
 • niedziela: zamknięte

Gmina Stoszowice

Urząd Gminy w Stoszowice stara się zapewnić poprawne funkcjonowanie gminy oraz wysłuchuje potrzeb jej mieszkańców Stoszowice. Urząd Gminy Stoszowice to instytucja, która zajmuję się wieloma obszarami, jednym z ważniejszych jest skuteczny rozwój gminy. Dodatkowo Urząd Gminy Stoszowice dba o kwestię związane z ochroną zdrowia mieszkańców oraz bezpieczeństwo i ewidencje ludności. Urzędy Gminy Stoszowice starają się na bieżąco monitorować potrzeby mieszkańców, niekiedy organizując spotkania z nimi. Urzędowi Gminy Stoszowice powierzono ważne zadanie koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja sieci wodociągowej, budowa i remont ulic oraz rozwój miejsc rekreacyjnych, jak boiska sportowe czy place zabaw. Ponadto Urząd Gminy Stoszowice angażuje się w poprawę transportu publicznego, realizując projekty związane z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

W celu zapewnienia efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Stoszowice został podzielony na różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalizacje. Na przykład, Wydział Komunikacji zajmuje się sprawami związanymi z transportem i komunikacją. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Stoszowice pełni kluczową rolę w obszarze komunikacji. Odpowiada za sprawy związane z prawem jazdy, rejestracją pojazdów oraz innymi kwestiami związanymi z transportem. Osoby poszukujące informacji dotyczących przepisów drogowych, wymaganych dokumentów czy rejestracji pojazdów mogą skorzystać z usług tego wydziału.

Urząd Gminy Stoszowice wydziały

Urząd Gminy Stoszowice jest podzielony na wydziały, z czego każdy spełnia swoje określone zadania. W Urzędzie Gminy Stoszowice wydziały są obsługiwane przez pracowników, którzy moją odpowiednią wiedzę z danego zakresu. Podział na wydziały w Urzędzie Gminy Stoszowice pozwala na ułatwienie w załatwianiu spraw w danej jednostce. Działające jednostki organizacyjne to między innymi Wydział Komunikacji Gminy Stoszowice, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Ochrony Środowiska.

Urząd Gminy Stoszowice Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów znajdujących się w Urzędzie Gminy Stoszowice, jest wydział komunikacji. Do jego zadań należy między innymi:

 • rejestracja pojazdów,
 • wydawanie dowodów rejestracyjnych, kart pojazdów, tablic rejestracyjnych oraz oznaczeń pojazdów mieszkańcom gminy Stoszowice,
 • wydawanie praw jazdy,
 • nadzór nad ośrodkami szkolenia kierowców w gminie Stoszowice.

Urząd Gminy Stoszowice prawo jazdy

Aby uzyskać prawo jazdy w Urzędzie Gminy Stoszowice, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Pierwszym z nich jest wniosek o prawo jazdy. Można go wypełnić w urzędzie lub pobrać oraz uzupełnić w domu. Należy także wziąć ze sobą orzeczenie lekarskie, aktualne zdjęcie spełniające wszystkie wymagania, a także dowód osobisty lub paszport. Zwykle na wydanie prawa jazdy w Urzędzie Gminy Stoszowice trwa od 14 do 30 dni roboczych chodź, istnieją przypadki, w których ten okres może się wydłużyć.

Mapa Urząd Gminy Stoszowice

Liczba wyświetleń: 189Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS