Urząd Gminy Strzyżewice – Gmina Strzyżewice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Strzyżewice – Gmina Strzyżewice

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Strzyżewice dostępne na stronie. Aktualny numer kontaktowy do Urzędu Gminy w Strzyżewicach. Pomoc od Urzędu Gminy w Strzyżewicach.

Urząd Gminy w Strzyżewicach kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Strzyżewice kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Strzyżewicach, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Strzyżewice, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Strzyżewicach. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Strzyżewice kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Strzyżewice można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Strzyżewice godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Strzyżewicach, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Strzyżewice. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Strzyżewice jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Strzyżewice.

Kontakt Urząd Gminy Strzyżewice

Adres: Strzyżewice 109, 23-107 Strzyżewice

Telefon: 81 566 60 25,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Strzyżewice:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Gmina Strzyżewice

Urząd Gminy Strzyżewice to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Strzyżewice oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Strzyżewicach mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Strzyżewice – Urząd Gminy Strzyżewice – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Strzyżewic podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Strzyżewic, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Strzyżewice mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Strzyżewic telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Urząd Gminy Strzyżewice druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Strzyżewice udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Strzyżewicach. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Strzyżewice przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Strzyżewice

Liczba wyświetleń: 260Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS