Urząd Gminy Suchy Dąb – Gmina Suchy Dąb

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Suchy Dąb – Gmina Suchy Dąb

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Suchy Dąb. Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Suchym Dębie przez telefon lub pocztę elektroniczną. Gmina Suchy Dąb wydziały, dowód osobisty.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Suchego Dębu

Jeśli chcesz się skontaktować z Urzędem Gminy w Suchym Dębie, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu w celu uzyskania informacji kontaktowych. W obecnej sytuacji, z powodu pandemii, zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, podczas godzin otwarcia urzędu. Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji lub chcesz osobiście załatwić sprawę, możesz udać się do Urzędu Gminy.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Suchego Dębu

Mieszkańcy Suchego Dębu, którzy chcą wiedzieć, kiedy Urząd Gminy Suchy Dąb jest otwarty, warto sprawdzić oficjalną stronę internetową urzędu, gdzie publikowane są aktualne godziny otwarcia. W większość dni Urząd Gminy Suchy Dąb godziny otwarcia dostosowuje do potrzeb odwiedzających go klientów.

Kontakt Urząd Gminy Suchy Dąb

Adres: Gdańska 17, 83-022 Suchy Dąb

Telefon: 58 355 68 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Suchy Dąb:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 8:00-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Gmina Suchy Dąb

Na terenie gminy Suchy Dąb działa Urząd Gminy, który pełni ważną rolę w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem gminy. W Urzędzie Gminy Suchy Dąb można uzyskać pomoc i załatwić wiele spraw administracyjnych, takich jak rejestracja pojazdów, uzyskanie dowodu osobistego czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Suchy Dąb to niezbędne miejsce dla mieszkańców, którzy potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich spraw urzędowych. W ramach swoich zadań, Urząd Gminy Suchy Dąb pełni istotną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja i budowa dróg, ale również rozwój transportu publicznego. Ponadto Urząd Gminy Suchy Dąb angażuje się w tworzenie obiektów użyteczności publicznej, takich jak nowe szkoły, przedszkola czy centra kulturalne, aby zaspokajać potrzeby społeczności lokalnej.

Urząd Gminy Suchy Dąb jest również ważnym miejscem, gdzie mieszkańcy mogą załatwić wiele administracyjnych spraw. Przykładowo, mogą tam uzyskać informacje dotyczące zmiany miejsca zamieszkania, zarejestrować swoje pojazdy lub uzyskać dokumenty tożsamości, takie jak dowody osobiste. Dzięki temu Urząd Gminy Suchy Dąb spełnia istotną funkcję w życiu społeczności lokalnej, umożliwiając mieszkańcom łatwy dostęp do niezbędnych usług administracyjnych.

Urząd Gminy Suchy Dąb Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Suchym Dębie. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Suchy Dąb mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Suchy Dąb dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Suchy Dąb można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Suchy Dąb, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Suchy Dąb wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Suchy Dąb

Liczba wyświetleń: 329Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS