Urząd Gminy Susiec – Gmina Susiec

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Susiec – Gmina Susiec

Urząd Gminy Susiec kontakt z placówką przez telefon i pocztę e-mail. Sprawdź aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Susiec. Wydziały Urzędu Gminy Suśca.

Urząd Gminy Susiec kontakt

Urząd Gminy Susiec kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Suścu można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Suścu, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Susiec, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Susiec, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Suśca przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Suśca kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Suśca może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Suśca.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Suścu

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Suścu są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Susiec. Urząd Gminy Susiec jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Kontakt Urząd Gminy Susiec

Adres: Tomaszowska 2, 22-672 Susiec

Telefon: 84 665 48 93,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Susiec:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Gmina Susiec

Urząd Gminy Suścu to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Susiec jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Susiec, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Suśca została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Suśca wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Susiec czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Susiec Wydziały

Struktura organizacyjna, obowiązująca w instytucji jaką jest Urząd Gminy w Suścu jest ustalona odgórnie na podstawie określonych ustaw, które są przypisane do urzędu. UG Susiec jest podzielony na wydziały wykonujące ustalone działania. Pracownicy konkretnych stanowisk mają przydzielone zadania typowe dla konkretnego wydziału w Urzędzie Gminy w Suścu.

Urząd Gminy Susiec druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Susiec udostępnia na swojej stronie internetowej. Każdy interesant ma prawo je pobrać, wydrukować, a następnie wypełnić oraz złożyć osobiście w Urzędzie Gminy Susiec. Dodatkowo osoby, które chcą zaoszczędzić wiele czasu, mogą wysłać formularze drogą elektroniczną. Jest to o wiele łatwiejszy sposób i nie wymaga konieczności wychodzenia z domu.

Mapa Urząd Gminy Susiec

Liczba wyświetleń: 428Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS