Urząd Gminy Świętajno – Gmina Świętajno

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: warmińsko-mazurskie

Urząd Gminy Świętajno – Gmina Świętajno

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Świętajnie. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Świętajna.

Urząd Gminy w Świętajnie kontakt

Urząd Gminy Świętajno umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Świętajnie można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Świętajno kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Świętajnie

Kontakt w Urzędzie Gminy w Świętajnie można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Świętajno jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Świętajnie nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Świętajno

Adres: Grunwaldzka 15, 12-140 Świętajno

Telefon: 89 623 20 60,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Świętajno:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Gmina Świętajno

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Świętajno, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Świętajno. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Świętajno oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Świętajno.

Urząd Gminy Świętajno zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Świętajna. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Świętajna, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Świętajno tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Świętajno Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Świętajno, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Świętajno Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Świętajna korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Świętajno prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Świętajno będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Świętajna. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Świętajno do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Świętajno

Liczba wyświetleń: 295Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS