Urząd Gminy Syców – Gmina Syców

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Syców – Gmina Syców

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Sycowie. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Sycowa.

Urząd Gminy Syców kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy Syców, należy skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Syców kontakt realizuje poprzez telefon, pocztę elektroniczną oraz oczywiście bezpośrednio w siedzibie Gminy Syców. Najszybszą oraz najwygodniejszą formą kontaktu z Urzędem Gminy Syców jest podany numer kontaktowy. Jednak nie wszystkie sprawy można załatwić telefonicznie. Wtedy należy skorzystać z jednej z pozostałych form kontaktu obsługiwanych przez Urząd Gminy Syców.

Urząd Gminy Syców godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Syców są równoznaczne z godzinami, podczas których można skontaktować się z placówką. Urząd Gminy Syców godziny otwarcia ustalił od poniedziałku do piątku, ponieważ w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Syców jest zamknięty. Oczywiście Urząd Gminy Syców godziny otwarcia dostosował od potrzeb odwiedzających go petentów.

Kontakt Urząd Gminy Syców

Adres: Adama Mickiewicza 1, 56-500 Syców

Telefon: 62 785 51 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Syców:

  • Poniedziałek 7:30-15:30
  • Wtorek 8:30-16:30
  • Środa 7:30-15:30
  • Czwartek 7:30-15:30
  • Piątek 7:30-15:30

Gmina Syców

Urząd Gminy Sycowie to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Syców jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Syców, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Sycowa została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Sycowa wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Syców czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Syców prawo jazdy

Urząd Gminy Syców to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw, w tym sprawy związane z prawem jazdy. W Wydziale Komunikacji możliwe jest złożenie wniosku o wydanie prawa jazdy, przedłużenie jego ważności, czy też zmianę danych osobowych znajdujących się na blankiecie. Aby złożyć tego typu wnioski, należy udać się osobiście do Wydziału Komunikacji Urzędu Gminy w Sycowie i przedstawić wszystkie wymagane dokumenty.

Mapa Urząd Gminy Syców

Liczba wyświetleń: 225Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS