Urząd Gminy Szastarka – Gmina Szastarka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Szastarka – Gmina Szastarka

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Szastarka. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Szastarka.

Urząd Gminy w Szastarka kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Szastarka możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Szastarka, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Szastarka kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Szastarka uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Szastarka

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Szastarka, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Szastarka. Aktualnie Urząd Gminy Szastarka działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Szastarka. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Szastarka jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Szastarka

Adres: Szastarka 121 23-225 Szastarka

Telefon: (+48 15) 871 41 30,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Szastarka:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 16:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 14:30

Gmina Szastarka

Urząd Gminy Szastarka jest instytucją, w której mieszkańcy mogą załatwiać wiele spraw związanych z codziennym życiem, czy sprawami administracyjnymi. Osoby zamieszkujące Gminę Szastarka mogą również zgłaszać swoje problemy związane między innymi z infrastrukturą drogową, czy innymi sprawami z zakresu świadczonych usług Urzędu Gminy Szastarka. Udając się do UG Szastarka, można uzyskać również informację o planowanych inwestycjach, przetargach, czy organizowanych imprezach masowych. Urząd Gminy w Szastarka działa efektywnie dzięki podziałowi na różne wydziały, z których każdy pełni specyficzne funkcje i obsługuje określone dziedziny. Dzięki tej strukturze mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do odpowiedniego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania administracyjnych formalności.

Na przykład, Wydział Komunikacji gminy Szastarka zajmuje się rejestracją pojazdów oraz wydawaniem dokumentów związanych z transportem. To tutaj mieszkańcy mogą zgłaszać wszelkie problemy dotyczące dróg i chodników oraz uzyskiwać informacje na temat przepisów drogowych. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Szastarka natomiast zajmuje się przyjmowaniem i przetwarzaniem wniosków o dowody osobiste, rejestrację urodzeń i zgonów, a także udzielaniem informacji dotyczących stanu cywilnego.

Urząd Gminy Szastarka Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Szastarka posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Szastarka odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Szastarka potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Szastarka, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Szastarka

Liczba wyświetleń: 223Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS