Urząd Gminy Szczawin Kościelny – Gmina Szczawin Kościelny

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Szczawin Kościelny – Gmina Szczawin Kościelny

Urząd Gminy w Szczawin Kościelny – Sprawdź godziny otwarcia Gminy Szczawin Kościelny. Metody kontaktu z UG Szczawin Kościelny – telefon, e-mail, numer. Wydziały UG Szczawin Kościelny.

Urząd Gminy w Szczawin Kościelny kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Szczawin Kościelny należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Szczawin Kościelny kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Szczawin Kościelny, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Szczawin Kościelny, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Szczawin Kościelny.

Urząd Gminy Szczawin Kościelny godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Szczawin Kościelny są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Szczawin Kościelny nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Szczawin Kościelny są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Szczawin Kościelny nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Szczawin Kościelny

Adres: ul. Jana Pawła II 10 09-550 Szczawin Kościelny

Telefon: (0-24) 235-13-72, (0-24) 235-13-46

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Szczawin Kościelny:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Szczawin Kościelny – Urząd Gminy w Szczawin Kościelny

Urząd Gminy w Szczawin Kościelny jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Szczawin Kościelny. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Szczawin Kościelny utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Szczawin Kościelny oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Szczawin Kościelny (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Szczawin Kościelny, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Szczawin Kościelny, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Wydziały Urzędu Gminy Szczawin Kościelny

W Urzędzie Gminy w Szczawin Kościelny istnieją różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalne zadania i zajmuje się różnymi sprawami. Na przykład, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy w Szczawin Kościelny zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się różnymi sprawami związanymi z mieszkańcami, Wydział Nieruchomości zarządza nieruchomościami miejskimi, a Wydział Ochrony Środowiska zajmuje się kwestiami związanymi z ochroną środowiska w gminie. Każdy z tych wydziałów Urzędu Gminy Szczawin Kościelny ma swoje unikalne zadania i celem jest pomaganie mieszkańcom i dbanie o ich potrzeby.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Szczawin Kościelny

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Szczawin Kościelny to miejsce, gdzie mieszkańcy mogą załatwić różnego rodzaju formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. Pracownicy tego wydziału pomagają w sprawach takich jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego.

Mapa Urząd Gminy Szczawin Kościelny

Liczba wyświetleń: 203Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS