Urząd Gminy Sztabin – Gmina Sztabin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: podlaskie

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Sztabinie dostępne na stronie. Gmina Sztabin dane kontaktowe, wydziały UG Sztabin.

Kontakt Urząd Gminy Sztabin

Adres: Augustowska 53, 16-310 Sztabin

Telefon: 87 643 97 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Sztabin

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Sztabin

Urząd Gminy Sztabin to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z gminą Sztabin. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach otwarcia, sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami UG Sztabin oraz sprawach, które można załatwić w Urzędzie Gminy Sztabin.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Sztabina?

Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Sztabinie, najlepiej skorzystać z informacji kontaktowych dostępnych na oficjalnej stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Sztabina umożliwia kontakt zdalny, m.in. za pomocą telefonu i poczty elektronicznej, z uwzględnieniem godzin otwarcia placówki. Informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Sztabina można uzyskać osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Sztabina

Chcąc uzyskać informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy w Sztabinie, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed planowaną wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Sztabina obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy, natomiast w dni ustawowo wolne od pracy jest zamknięty. W przypadku zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje są publikowane online oraz wywieszane w widocznym miejscu dla petentów.

Urząd Gminy Sztabin Wydział Komunikacji

Jednym z wydziałów, które działają w Urzędzie Gminy Sztabin, jest Wydział Komunikacji. Do jego głównych zadań należy wydawanie tablic rejestracyjnych, rejestracja oraz wyrejestrowywanie pojazdu, wydawanie dokumentów prawa jazdy. Dodatkowo działający w instytucji jaką jest Urząd Gminy Sztabin Wydział Komunikacji przyjmuje zawiadomień o zgubieniu prawa jazdy. Warto wiedzieć, że można skontaktować się bezpośrednio z Wydziałem Komunikacji Gminy Sztabina korzystając z indywidualnego numeru kontaktowego.

Urząd Gminy Sztabin prawo jazdy

Aby wydać prawo jazdy Urzędu Gminy Sztabin będzie potrzebował od interesanta wniosek o wydanie prawa jazdy. Taki dokument można samodzielnie wydrukować oraz wypełnić w domu lub też zrobić to w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Sztabina. Wraz z wnioskiem należy dostarczyć orzeczenie lekarskie oraz aktualne zdjęcie. Od złożenia wniosku w Urzędzie Gminy Sztabin do wydania prawa jazdy, czeka się zwykle około 14 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Sztabin

Liczba wyświetleń: 69Wyszukaj dodatkowe informacje: