Urząd Gminy Teresin – Gmina Teresin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Teresin – Gmina Teresin

Skontaktuj się z Urzędem Gminy w Teresinie – telefon, kontakt. Aktualne godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Teresin. Co można załatwić w Urzędzie Gminy Teresin?

Urząd Gminy Teresin kontakt

Urząd Gminy Teresin kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Najszybszym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Teresin jest forma telefoniczna. Jednak nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Gminą Teresin. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy Teresin można także wykorzystać pocztę elektroniczną. Pracownicy Urzędu Gminy Teresin, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez pocztę elektroniczną tak szybko, jak jest to tylko możliwe. Kontakt z Urzędem Gminy w Teresinie można także uzyskać, osobiście odwiedzając placówkę.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Teresinie

Warto, jest przed kontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Teresinie, w pierwszej kolejności sprawdzić godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach kontakt z Urzędem Gminy w Teresinie jak i osobiste zrealizowanie formalności jest możliwe. Urząd Gminy Teresin godziny otwarcia dostosował do potrzeb mieszkańców. Placówka działa we wszystkie dni robocze, oczywiście Urząd Gminy Teresin w soboty oraz w niedziele nie funkcjonuje.

Kontakt Urząd Gminy Teresin

Adres: Zielona 20, 96-515 Teresin

Telefon: 32 449 30 50,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Teresin:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Gmina Teresin – Urząd Gminy w Teresinie

Urząd Gminy w Teresinie jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Teresina. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Teresin utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Teresina oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Teresina (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Teresina, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Teresina, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Teresin Wydział Ochrony Środowiska

Wydział Ochrony Środowiska znajdujący się w Urzędzie Gminy Teresina podejmuje kwestie, które mają na celu utrzymanie środowiska w warunkach optymalnych. Do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Teresina zadań należy między innymi prowadzenie spraw związanych z wydawaniem zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów, ochroną wody, powietrza oraz gleby.

Urząd Gminy Teresin Wydział Spraw Obywatelskich

W Urzędzie Gminy w Teresinie znajduje się także Wydział Spraw Obywatelskich. Zajmuje się on prowadzeniem ewidencji ludności, wydawaniem decyzji administracyjnych orzekających o sprawach zameldowanie i wymeldowania oraz spraw związanych z wydawaniem lub też unieważnianiem dokumentów tożsamości. Najczęściej do Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy Teresina udają się interesanci w celu złożenia wniosku o dokument tożsamości.

Mapa Urząd Gminy Teresin

Liczba wyświetleń: 540Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS