Urząd Gminy Trawniki – Gmina Trawniki

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Trawniki – Gmina Trawniki

Kontakt z Urzędem Gminy w Trawnikach dla mieszkańców gminy Trawniki. Kontakt Urząd Gminy Trawniki – telefon, e-mail, adres. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Trawnikach.

Kontakt z Urzędem Gminy Trawników

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Trawnikach, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Trawników kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Trawników jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Trawniki godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Trawników są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Trawników obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Trawniki

Adres: Trawniki 605, 21-044 Trawniki

Telefon: 081 585 60 18,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Trawniki:

 • Poniedziałek 9:00-17:00
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

Gmina Trawniki

Ośrodek administracji samorządowej, czyli Urząd Gminy Trawniki, to miejsce, w którym mieszkańcy mogą załatwić wiele spraw związanych z funkcjonowaniem gminy Trawniki. Na stronie można znaleźć informacje o godzinach pracy oraz sposobach kontaktu z poszczególnymi wydziałami. Urząd Gminy Trawniki oferuje szereg usług, w tym wydawanie dowodów osobistych, rejestrację pojazdów, dokonywanie zmian w ewidencji ludności, a także udziela informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Trawniki.

Urząd Gminy Trawniki zajmuje się koordynowaniem wielu projektów mających na celu rozwój gminy Trawników. Przez inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja dróg na terenie Trawników, budowa i renowacja placów zabaw, parków czy boisk sportowych, Urząd Gminy Trawniki tworzy przyjazne środowisko dla lokalnej społeczności. Ponadto, podejmuje się inicjatywy w zakresie rozwoju transportu publicznego, poprawy jakości usług komunikacyjnych oraz budowy obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, biblioteki czy centra kulturalne.

Urząd Gminy Trawniki dowody osobiste

Dowód osobisty jest to dokument potwierdzający tożsamość oraz obywatelstwo jego posiadacza. Zwykle Urząd Gminy Trawniki dowód osobisty wydaje po osiągnięciu 18 roku życia, ale mogą go uzyskać również osoby niepełnoletnie. W Urzędzie Gminy w Trawnikach istnieje możliwość na wyrobienie takiego dokumentu. Aby to zrobić, należy wypełnić odpowiedni wniosek oraz dostarczyć kolorową fotografię spełniającą wszystkie wymagania. Po złożeniu wniosku w Urzędzie Gminy w Trawnikach dokument będzie gotowy do odebrania po 30 dniach roboczych.

Urząd Gminy Trawniki prawo jazdy

Urząd Gminy Trawniki pozwala także na składanie wniosku o prawo jazdy. Jednak aby to zrobić, należy przygotować odpowiednie dokumenty. Aby Urząd Gminy Trawniki prawo jazdy mógł wydać konieczne będzie złożenie odpowiedniego wniosku, a także pozytywne zdanie dwóch egzaminów państwowych.

Podczas pierwszej wizycie w Urzędzie Gminy Trawników przy złożeniu wniosku konieczne będzie również przekazanie:

 • orzeczenia lekarskiego
 • aktualnego zdjęcia
 • dowodu osobistego albo paszportu do wglądu
 • wniosku o wydanie prawa jazdy, który można uzyskać w urzędzie lub pobrać i wypełnić przed wizytą

Mapa Urząd Gminy Trawniki

Liczba wyświetleń: 287Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS