Urząd Gminy Troszyn – Gmina Troszyn

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Troszyn – Gmina Troszyn

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Troszyn. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Troszyn.

Urząd Gminy w Troszyn kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Troszyn możliwy jest przy wykorzystaniu wielu kanałów kontaktu. Pierwszym z nich jest kontakt poprzez pocztę elektroniczną. Wszelkie wiadomości kierowane na adres Urzędu Gminy Troszyn, powinny zawierać temat oraz podpis nadawcy. Oczywiście Urząd Gminy Troszyn kontakt z petentami prowadzi również telefonicznie. Połączenie w placówką pozwala mieszkańcom gminy Troszyn uzyskać potrzebne informacje znacznie szybciej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Troszyn

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy Troszyn, warto, jest sprawdzić w godziny otwarcia Urzędu Gminy Troszyn. Aktualnie Urząd Gminy Troszyn działa od poniedziałku do piątku w określonych godzinach i to właśnie wtedy możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy w Troszyn. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Troszyn jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Troszyn

Adres: Ul. Słowackiego 13, 07-405 Troszyn

Telefon: 29 767 10 53, 29 767 10 41

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Troszyn:

  • poniedziałek: 8:00-16:00
  • wtorek:8:00-16:00
  • środa: 8:00-16:00
  • czwartek: 8:00-16:00
  • piątek: 8:00-16:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Troszyn – Urząd Gminy w Troszyn

Urząd Gminy w Troszyn jest instytucją publiczną, która ma za zadanie zarządzać i dbać o swoją gminę i mieszkańców Troszyn. W tym celu zajmuje się wydawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami i budynkami, utrzymywaniem porządku i czystości, inwestycjami i rozwojem infrastruktury. Pracownicy UG Troszyn utrzymują stały kontakt z mieszkańcami Troszyn oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. Funkcjonowanie Urzędu Gminy Troszyn (UG) umożliwia wójtowi podejmowanie uchwał rady gminy oraz realizację określonych zadań, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Troszyn, regulamin ustalony przez organ wykonawczy precyzuje strukturę i funkcjonowanie Urzędu Gminy Troszyn, gdzie petenci mają możliwość skierowania się do odpowiedniego wydziału w zależności od swojej konkretnej sprawy.

Urząd Gminy Troszyn Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Troszyn. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Troszyn. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Troszyn jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Troszyn.

Mapa Urząd Gminy Troszyn

Liczba wyświetleń: 172Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS