Urząd Gminy Trzebiel – Gmina Trzebiel

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubuskie

Urząd Gminy Trzebiel – Gmina Trzebiel

Godziny otwarcia oraz kontakt z Urzędem Gminy Trzebiel dostępny na stronie internetowej. Gmina Trzebiel Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Trzebiel kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Trzebiel można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Trzebieli. Telefoniczny kontakt z Gminą Trzebiel pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Trzebiel kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Trzebieli

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Trzebiel są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Trzebiel godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Trzebieli.

Kontakt Urząd Gminy Trzebiel

Adres: Żarska 41, 68-212 Trzebiel

Telefon: 68 375 67 52,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Trzebiel:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Trzebiel

Urząd Gminy Trzebiel to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Trzebiel oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Trzebieli mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Trzebiel – Urząd Gminy Trzebiel – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Trzebieli podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Trzebieli, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Trzebiel mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Trzebieli telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Urząd Gminy Trzebiel dowody osobiste

Dla każdego dowód jest ważnym dokumentem osobistym. W celu jego wyrobienia można udać się do Urzędu Gminy Trzebiel oraz złożyć odpowiedni wniosek. Na miejscu może zostać pobrany odcisk palca, który będzie widniał na dowodzie. Sam proces składania wniosku o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Trzebieli przebiega sprawnie, jednak na jego wydanie trzeba poczekać do kilku tygodni. Warto pamiętać, że wydany przez Urząd Gminy Trzebiel dowód osobisty posiada termin ważności, po którego upływie trzeba będzie złożyć kolejny wniosek o wydanie dokumentu.

Mapa Urząd Gminy Trzebiel

Liczba wyświetleń: 208Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS