Urząd Gminy Tuchomie – Gmina Tuchomie

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Urząd Gminy Tuchomie – Gmina Tuchomie

Urząd Gminy Tuchomie – zobacz wydziały w Urzędzie Gminy Tuchomie. Kontakt z UG w Tuchomie przez telefon i online. Gmina Tuchomie godziny otwarcia.

Kontakt Tuchomie Urząd Gminy

Osoby chętne skontaktować się z Urzędem Gminy w Tuchomie mogą to zrobić na wiele sposobów. Przede wszystkim, najprostszym sposobem będzie odwiedzenie siedziby Urzędu Gminy w Tuchomie, co ułatwi realizację wielu spraw. Dodatkowo w celu kontaktowym, mieszkańcy mają także do wyboru pocztę elektroniczną i numer telefonu. Wiele urzędów, w tym Urząd Gminy Tuchomie kontakt prowadzi również poprzez platformę ePUAP. Bez względu na sposób kontaktu, Urząd Gminy w Tuchomie jest otwarty na zgłaszane przez mieszkańców problemy oraz renowacje.

Urząd Gminy Tuchomie telefon

Kontakt telefoniczny jest szybkim i wygodnym sposobem na skontaktowanie się z wieloma urzędami w tym z Urzędem Gminy w Tuchomie. Dzwoniąc na podany powyżej numer Urzędu Gminy Tuchomie, można uzyskać informacje na temat godzin otwarcia czy dostępnych usług. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Tuchomie jest wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają możliwości zjawić się w placówce osobiście. Trzeba pamiętać, że Urząd Gminy Tuchomie telefon obsługuje w czasie godzin działania placówki.

Kontakt Urząd Gminy Tuchomie

Adres: ul. Jana III Sobieskiego 16, 77-133 Tuchomie

Telefon: +48 59 821 50 40,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Tuchomie:

  • Poniedziałek 8:00 - 16:00
  • Wtorek 7:00 - 15:00
  • Środa 7:00 - 15:00
  • Czwartek 7:00 - 15:00
  • Piątek 7:00 - 15:00

Gmina Tuchomie

Urząd Gminy Tuchomie to instytucja, do której zadań należy zarządzanie i dbanie o gminę Tuchomie oraz jej mieszkańców. W ramach swoich obowiązków zajmuje się przyznawaniem zezwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej, zarządzaniem nieruchomościami, utrzymaniem porządku i czystości, realizacją inwestycji oraz rozwojem infrastruktury. Pracownicy urzędu utrzymują stały kontakt z mieszkańcami i współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, a w Urzędzie Gminy w Tuchomie mieszkańcy mogą załatwić wszelkie formalności związane z funkcjonowaniem gminy, w tym składać wnioski, zgłoszenia i zażalenia.

UG Tuchomie – Urząd Gminy Tuchomie – jest istotną jednostką organizacyjną, która umożliwia wójtowi Tuchomie podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań gminy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku Tuchomie, strukturę i działanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustanowiony przez organ wykonawczy, a petenci mają możliwość skierowania się do odpowiednich wydziałów, w zależności od charakteru ich sprawy. Placówka podzielona jest na mniejsze wewnętrzne wydziały z których każdy z nich zajmuje się realizacją innych zadań. Mieszkańcy gminy Tuchomie mogą skorzystać z udostępnionego przez Urząd Gminy Tuchomie telefonu kontaktowego aby skonsultować się w sprawie danej kwestii administracyjnej.

Urząd Gminy Tuchomie druki do pobrania

Wszelkie niezbędne druki do pobrania Urząd Gminy Tuchomie udostępnia online. Daje to możliwość wcześniejszego wdrukowania oraz wypełnienia wniosku w domu, a następnie dostarczenia go do Urzędu Gminy w Tuchomie. Warto także wiedzieć, że Urząd Gminy Tuchomie przyjmuje wnioski i dokumenty w formie elektronicznej poprzez ePUAP.

Mapa Urząd Gminy Tuchomie

Liczba wyświetleń: 258Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS