Urząd Gminy Tuczna – Gmina Tuczna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Tuczna – Gmina Tuczna

Godziny przyjmowania interesantów w Urzędzie Gminy Tuczna. Kontakt z Urzędem Gminy w Tuczna telefonicznie, mailowo. Gmina Tuczna godziny otwarcia.

Kontakt Tuczna Urząd Gminy

Często zadawanym pytaniem przez mieszkańców gminy Tuczna jest, w jaki sposób nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Tuczna? Do wyboru petentów jest kilka możliwości. Aby zadać szybkie pytanie lub zapytać o pomoc przy składaniu wniosku, możliwy jest kontakt telefoniczny. Niekiedy jednak sprawy wymagają osobistego zjawienia się w siedzibie Urzędu Gminy Tuczna. W takim przypadku najlepiej najpierw zweryfikować ustalone przez Urzędu Gminy Tuczna godziny otwarcia. Oczywiście Urząd Gminy Tuczna kontakt zdalny oraz stacjonarną obsługę petentów prowadzi w czasie ustalonego harmonogramu pracy.

Urząd Gminy Tuczna telefon

Kwestią priorytetową dla Urzędu Gminy Tuczna jest bezproblemowa komunikacja z petentami. Kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy w Tuczna jest bardzo prosty i szybki. Poza podanym wyżej numerem Urząd Gminy Tuczna telefon jako indywidualny kanał kontaktu przydzielił do wydziałów wewnętrznych. W przypadku gdy petenci nie wiedzą z którym wydziałem się kontaktować, warto wybrać główny numer Urzędu Gminy Tuczna, gdzie połączenie może zostać przekierowane przez konsultanta telefonicznego.

Kontakt Urząd Gminy Tuczna

Adres: Tuczna 191A 21-523 Tuczna

Telefon: 83 377 10 03,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Tuczna:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 15:30
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:30

Gmina Tuczna

Urząd Gminy Tuczna jest to instytucja publiczna, która odpowiada za prowadzenie spraw związanych z daną gminą. Na stronie można znaleźć informacje na temat godzin otwarcia, sposobów kontaktu z poszczególnymi wydziałami oraz sprawy, które można załatwić w Urzędzie Gminy w Tuczna. Urząd Gminy Tuczna jest ważnym punktem kontaktu dla mieszkańców gminy oraz stanowi miejsce, w którym można uzyskać pomoc oraz rozwiązać wiele kwestii administracyjnych.

Wśród kluczowych zadań Urzędu Gminy Tuczna znajduje się również koordynowanie różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Działania te obejmują inwestycje w infrastrukturę, takie jak budowa i modernizacja dróg na terenie gminy Tuczna, placów, parków, a także rozwój transportu publicznego czy budowa obiektów użyteczności publicznej, jak szkoły, przedszkola czy centra kulturalne. W ten sposób Urząd Gminy w Tuczna pełni istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju społeczności lokalnej, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto pamiętać, że Urząd Gminy Tuczna jest podzielony na mniejsze wewnętrzne sekcje aby ułatwić organizację pracy. Petenci odwiedzający UG Tuczna powinni mieć świadomość który z wydziałów realizuje dane sprawy. Kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu, można zrealizować w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Tuczna natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich w Tuczna.

Urząd Gminy Tuczna Wydział Spraw Obywatelskich

Wydział Spraw Obywatelskich to jedna z jednostek wewnętrznych Urzędu Gminy w Tuczna. W Wydziale Spraw Obywatelskich mieszkańcy gminy Tuczna mogą złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego.

Urząd Gminy Tuczna dowody osobiste

W Urzędzie Gminy Tuczna można złożyć wniosek o wydanie dowodu osobistego. Wniosek trzeba złożyć bezpośrednio w siedzibie Gminy Tuczna, nie ma możliwości przesłania prośby poprzez ePUAP. Wraz z wnioskiem należy przedstawić aktualne zdjęcie, które będzie umieszczone na dowodzie osobistym. Po dokonaniu wszystkich formalności poprawnie Urząd Gminy Tuczna wyda w terminie do 30 dni roboczych.

Mapa Urząd Gminy Tuczna

Liczba wyświetleń: 163Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS