Urząd Gminy Tworóg – Gmina Tworóg

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Tworóg – Gmina Tworóg

Wydziały Urzędu Gminy Tworóg. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Tworóg. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Tworóg oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy w Tworogu kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Tworogu można skorzystać z wybranego z dostępnych sposobów. Gdy potrzeba kontaktu jest pilna, najlepszą opcją będzie wykonanie połączenia telefonicznego. Niestety nie wszystko można załatwić telefonicznie. Z tego względu, w niektórych przypadkach kontakt z Urzędem Gminy w Tworogu trzeba zrealizować odwiedzając placówkę osobiście. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Tworóg jest poczta elektroniczna. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy Tworóg należy wysyłać na adres e-mail instytucji.

Urząd Gminy Tworóg kontakt z mieszkańcami Tworoga prowadzi przez telefon. W placówce istnieje możliwość skontaktowania się bezpośrednio z wybranym wydziałem wewnętrznym.

Urząd Gminy Tworóg godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Tworogu, warto, jest spojrzeć na godziny otwarcia, ponieważ właśnie podczas tych godzin możliwy jest kontakt z instytucją. Urząd Gminy Tworóg godziny otwarcia ustanowił odpowiednio do potrzeb petentów. Na ten moment w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Tworogu nie jest czynny.

Kontakt Urząd Gminy Tworóg

Adres: ul. Zamkowa 16, 42-690 Tworóg

Telefon: (32) 285 74 93,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Tworóg:

  • Poniedziałek 7:00-17:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-13:00

Gmina Tworóg

Urząd Gminy Tworogu to instytucja rządowa, która zajmuje się zarządzaniem gminą. Ich główne zadania to dbanie o mieszkańców a co z tym powiązane prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem. Zarządcy Gminy Tworóg jest odpowiedzialny za przyznawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami oraz utrzymanie porządku i czystości w gminie. Pracownicy Urzędu Gminy współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Jednostka organizacyjna, znana jako Urząd Gminy Tworóg, stanowi podstawę dla efektywnego działania władz lokalnych. To tam wójt, burmistrz lub prezydent podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej oraz realizuje zadania miasta lub gminy zgodnie z przepisami prawa. Trzeba wiedzieć, że struktura Urzędu Gminy Tworoga została odpowiednio uporządkowana. W skład Urzędu Gminy Tworoga wchodzą wydziały, a także samodzielne komórki organizacyjne takie jak Wydział Komunikacji Gminy Tworóg czy Wydział Spraw Obywatelskich.

Urząd Gminy Tworóg wydziały

Urząd Gminy w Tworogu posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Tworoga czy Wydział Spraw Obywatelskich Tworóg. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Tworóg wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Tworóg

Liczba wyświetleń: 274Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS