Urząd Gminy Udanin – Gmina Udanin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: dolnośląskie

Urząd Gminy Udanin – Gmina Udanin

Wydziały Urzędu Gminy Udanin. Dowód osobisty w Urzędzie Gminy Udanin. Dostępne sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Udanin oraz godziny otwarcia.

Urząd Gminy w Udaninie kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Udaninie należy skorzystać z jednego z dostępnych sposobów. Urząd Gminy Udanin kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, mailowo, jak i osobiście. Gdy sprawa jest pilna, zaleca się skorzystać z podanego telefonu do Urzędu Gminy Udanina, aby natychmiastowo uzyskać odpowiedź na zapytanie. Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Udaninie, należy w pierwszej kolejności zajrzeć na godziny otwarcia placówki. To właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z Urzędem Gminy Udanin.

Urząd Gminy Udanin godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy Udanin są jednoznaczne z godzinami, podczas których obsługiwani są interesanci. Poza tymi godzinami kontakt z Urzędem Gminy w Udaninie nie jest możliwy. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Udanin są tak dopasowane, aby nie było problemu ze skontaktowaniem się z instytucją. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku. Obecnie Urząd Gminy Udanin nie prowadzi obsługi petentów w soboty oraz w niedziele.

Kontakt Urząd Gminy Udanin

Adres: Kościelna 10, 55-340 Udanin

Telefon: 76 744 28 70,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Udanin:

 • poniedziałek 07:30–15:30
 • wtorek 07:30–16:30
 • środa 07:30–15:30
 • czwartek 07:30–15:30
 • piątek 07:30–14:30

Gmina Udanin

Urząd Gminy Udanin to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Udanin, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Udanin zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Udanin. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Udanin mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Udanin odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Udanin składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Udanina mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Udaninie to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Udanin Wydział Komunikacji

W Urzędzie Gminy Udanin Wydział Komunikacji funkcjonuje w godzinach otwarcia Gminy Udanin. Do jego głównych zadań należą:

 • kierowanie pojazdu na badania techniczne,
 • wydawanie tablic rejestracyjnych,
 • udzielanie licencji na prowadzenie pojazdu,
 • rejestracja oraz wyrejestrowanie pojazdu.

Urząd Gminy Udanin prawo jazdy

W Urzędzie Gminy Udanin można także złożyć wniosek o wydanie prawa jazdy. Należy w tym celu dostarczyć wszelkie niezbędne dokumenty wraz z odpowiednim zdjęciem. Na wydanie prawa jazdy należy czekać do około 30 dni od złożenia wniosku po danym egzaminie. Prawo jazdy Urząd Gminy Udanin wydaje w Wydziale Komunikacji.

Mapa Urząd Gminy Udanin

Liczba wyświetleń: 350Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS