Urząd Gminy Ulhówek – Gmina Ulhówek

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Ulhówek – Gmina Ulhówek

Wydziały w Urzędzie Gminy w Ulhówek. Telefon Urzędu Gminy Ulhówek, adres e-mail. Aktualne Godziny otwarcia Urzędu Gminy Ulhówek.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Ulhówek?

Możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy w Ulhówek jest dostępna po sprawdzeniu danych kontaktowych zapisanych powyżej. Zaleca się korzystanie z kontaktu zdalnego, takiego jak telefon, e-mail lub inne formy komunikacji online, w godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Ulhówek. Kontakt z Urzędem Gminy Ulhówek jest możliwy poprzez wymienione powyżej kanały kontaktowe.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Ulhówek

Chcąc osobiście odwiedzić Urząd Gminy w Ulhówek, warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia. Urząd Gminy Ulhówek to instytucja rządowa wiec godziny jej otwarcia są standardowe. Aby uzyskać informacje dotyczące godzin otwarcia Urzędu Gminy w Ulhówek, można również skontaktować się telefonicznie z obsługą klienta w placówce.

Kontakt Urząd Gminy Ulhówek

Adres: ul. Kościelna 1/1, 22-678 Ulhówek

Telefon: 84 661 60 04,

Email: [email protected] [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Ulhówek:

  • poniedziałek: 7:00-15:00
  • wtorek: 7:00-15:00
  • środa: 7:00-15:00
  • czwartek: 7:00-15:00
  • piątek: 7:00-15:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Ulhówek

Urząd Gminy Ulhówek to instytucja, która odpowiada za prowadzenie spraw mieszkańców gminy Ulhówek. W Urzędzie Gminy Ulhówek mieszkańcy mogą uzyskać pomoc w wielu sprawach administracyjnych, takich jak: załatwienie formalności związanych z rejestracją pojazdów, wydanie dokumentów tożsamości, zgłoszenie zmian w ewidencji ludności oraz uzyskanie informacji o planowanych inwestycjach w gminie Ulhówek.

Urząd Gminy Ulhówek pełni ważną funkcję koordynowania różnorodnych działań i projektów, których celem jest rozwój gminy. W ramach tych działań, priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak rozbudowa i modernizacja dróg w Ulhówek, parków, a także rozwój transportu publicznego oraz budowa obiektów użyteczności publicznej, takich jak szkoły czy przedszkola. Dlatego Urząd Gminy Ulhówek odgrywa istotną rolę jako instytucja publiczna, która działa na rzecz dobra i rozwoju lokalnej społeczności, zapewniając skuteczne zarządzanie. Warto zaznaczyć, że w celu lepszej organizacji pracy, Urząd Gminy Ulhówek został podzielony na różne wewnętrzne wydziały i jednostki organizacyjne. W związku z tym, osoby odwiedzające ten UG Ulhówek powinny być świadome, do którego wydziału należy zgłosić swoje sprawy. Na przykład, kwestie związane z prawem jazdy czy rejestracją pojazdu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Ulhówek, natomiast sprawy dotyczące dowodu osobistego czy miejsca zameldowania są obsługiwane przez Wydział Spraw Obywatelskich UG Ulhówek. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Ulhówek mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wspieranie rozwoju. Dzięki koordynacji działań i skutecznemu zarządzaniu, Urząd Gminy Ulhówek odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb i oczekiwań jej mieszkańców.

Urząd Gminy Ulhówek Wydział Komunikacji

Wydział komunikacji jest jednym z ważniejszych wydziałów w Urzędzie Gminy Ulhówek. W zakresie obowiązków wydziału leży wiele kwestii, w tym między innymi rejestracja pojazdów, wydawanie dowodów rejestracyjnych, przeglądów technicznych, a także wydawanie pozwoleń na transport w obrębie gminy Ulhówek. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Ulhówek jest także odpowiedzialny za dbanie oraz kontrolowanie spraw związanych z infrastrukturą drogową na terenie całej gminy Ulhówek.

Mapa Urząd Gminy Ulhówek

Liczba wyświetleń: 179Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS