Urząd Gminy Urszulin – Gmina Urszulin

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Urszulin – Gmina Urszulin

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Urszulinie — telefon, e-mail, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Urszulin. Sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy Urszulin.

Urząd Gminy w Urszulinie kontakt

Jednostka jaką jest Urząd Gminy Urszulin kontakt umożliwia wszystkim zainteresowanym. Istnieje parę różnych sposobów umożliwiających kontakt z Urzędem Gminy w Urszulinie, dlatego każda osoba może wybrać sobie ten, który jej najlepiej odpowiada. Jednym z dostępnych sposobów na kontakt z Urzędem Gminy Urszulin, jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Urszulinie. Warto, jest wiedzieć, że Urząd Gminy Urszulin kontakt realizuje także na inne sposoby. Kolejnym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa urzędu. Kontakt z Urzędem Gminy Urszulin można także uzyskać, udając się osobiście do placówki.

Urząd Gminy Urszulin godziny otwarcia

Przed skontaktowaniem się z Urzędem Gminy w Urszulinie, warto, jest w pierwszej kolejności zapoznać się z godzinami otwarcia placówki. Właśnie w tych godzinach możliwy jest kontakt z UG Urszulin. Placówka otwarta jest od poniedziałku do piątku. Obecnie w soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Urszulin jest nieczynny. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na zarezerwowanie wizyty w Urzędzie Gminy Urszulin.

Kontakt Urząd Gminy Urszulin

Adres: ul. Kwiatowa 35, 22-234 Urszulin

Telefon: (82) 571 30 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Urszulin:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-15:30
 • Piątek 7:30-15:30

Gmina Urszulin

Na terenie gminy Urszulin działa Urząd Gminy, który pełni ważną rolę w prowadzeniu spraw związanych z funkcjonowaniem gminy. W Urzędzie Gminy Urszulin można uzyskać pomoc i załatwić wiele spraw administracyjnych, takich jak rejestracja pojazdów, uzyskanie dowodu osobistego czy zgłoszenie zmian w ewidencji ludności. Urząd Gminy Urszulin to niezbędne miejsce dla mieszkańców, którzy potrzebują pomocy w rozwiązaniu swoich spraw urzędowych. W ramach swoich zadań, Urząd Gminy Urszulin pełni istotną rolę w koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Jednym z priorytetów jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja i budowa dróg, ale również rozwój transportu publicznego. Ponadto Urząd Gminy Urszulin angażuje się w tworzenie obiektów użyteczności publicznej, takich jak nowe szkoły, przedszkola czy centra kulturalne, aby zaspokajać potrzeby społeczności lokalnej.

Urząd Gminy Urszulin jest również ważnym miejscem, gdzie mieszkańcy mogą załatwić wiele administracyjnych spraw. Przykładowo, mogą tam uzyskać informacje dotyczące zmiany miejsca zamieszkania, zarejestrować swoje pojazdy lub uzyskać dokumenty tożsamości, takie jak dowody osobiste. Dzięki temu Urząd Gminy Urszulin spełnia istotną funkcję w życiu społeczności lokalnej, umożliwiając mieszkańcom łatwy dostęp do niezbędnych usług administracyjnych.

Urząd Gminy Urszulin podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości do Urzędu Gminy Urszulina mają obowiązek odprowadzić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne, które są:

 • właścicielami obiektów budowlanych lub też nieruchomości,
 • użytkownikami wieczystych gruntów,
 • posiadaczami samoistnych obiektów budowlanych lub nieruchomości,
 • posiadaczami nieruchomości lub ich części, lub też obiektów budowlanych lub ich części, które stanowią własność jednostki samorządu terytorialnego lub Skarbu Państwa.

W placówce jaką jest Urząd Gminy Urszulin podatek od nieruchomości można zapłacić w kasie, a także online przelewem na numer konta Urzędu Gminy w Urszulinie.

Urząd Gminy Urszulin dowody osobiste

Aby złożyć wniosek o dowód osobisty w Urzędzie Gminy Urszulin, należy dostarczyć odpowiednie dokumenty oraz fotografię w kolorze spełniającą wymagania. W przypadku gdy o dowód osobisty stara się osoba niepełnoletnia wypełnić wniosek muszą rodzice lub też opiekunowie prawni. Urząd Gminy Urszulina dowód osobisty wydaje zwykle po 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Urszulin

Liczba wyświetleń: 379Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS