Urząd Gminy Ustka – UG w Ustce

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: pomorskie

Informacje o wydziałach oraz godzinach otwarcia Urzędu Gminy w Ustce. Kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z Urzędem Gminy Ustki.

Kontakt Urząd Gminy Ustka

Adres: Dunina 24, 76-270 Ustka

Telefon: 59 814 60 44,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Ustka

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-17:00
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Gmina Ustka

Urząd Gminy Ustka to instytucja publiczna, zajmująca się sprawami związanymi z gminą Ustka. Na stronie dostępne są godziny otwarcia, sposoby kontaktu z wydziałami oraz informacje o realizowanych sprawach. Gmina Ustka obsługiwana przez Urząd Gminy Ustki zajmuje się także dysponowaniem przydzielonym jej budżetem.

Urząd Gminy w Ustce kontakt

Urząd Gminy Ustka umożliwia wszystkim interesantom. Kontakt z Urzędem Gminy w Ustce można uzyskać na parę różnych sposobów. Jednym z nich jest elektroniczna skrzynka pocztowa. W tym calu należy napisać wiadomość z zapytaniem oraz wysłać ją na odpowiedni adres e-mail. Urząd Gminy Ustka kontakt umożliwia także stacjonarnie poprzez osobistą wizytę w instytucji. Jednak w przypadku, gdy ważne jest, aby jak najszybciej uzyskać odpowiedź, można także skorzystać z formy telefonicznej.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Ustce

Kontakt w Urzędzie Gminy w Ustce można uzyskać w godzinach jego otwarcia, dlatego przed skontaktowaniem się z instytucją, warto w pierwszej kolejności sprawdzić godziny, w których są obsługiwani interesanci. Urząd Gminy Ustka jest otwarty od poniedziałku do piątku. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy w Ustce nie prowadzi stacjonarnej i telefonicznej obsługi petentów.

Wydziały Urzędu Gminy Ustki

W Urzędzie Gminy Ustki dostępne są różne wydziały, które zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw. Wśród nich znajdują się m.in. Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości oraz Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Ustki

Jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów w Urzędzie Gminy Ustki jest Wydział Komunikacji. To tutaj mieszkańcy mogą załatwić sprawy związane z prawem jazdy, takie jak uzyskanie numeru PKK czy odebranie dokumentu prawa jazdy. Wizyty na tym wydziale są możliwe w godzinach dostępności Urzędu Gminy Ustki, a mieszkańcy mogą również skontaktować się z nim bezpośrednio.

Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Ustki to miejsce, do którego mieszkańcy kierują się, aby zarejestrować swoje pojazdy. W placówce można również odebrać gotowe tablice rejestracyjne i dowód pojazdu. Jednak warto pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Ustki jest możliwa po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Ponadto ważne jest sprawdzenie, czy w placówce działa biletowy system kolejkowy, aby uniknąć długiego oczekiwania w kolejce.

Mapa Urząd Gminy Ustka

Liczba wyświetleń: 19Wyszukaj dodatkowe informacje: