Urząd Gminy Wąwolnica – Gmina Wąwolnica

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Wąwolnica – Gmina Wąwolnica

Urząd Gminy Wąwolnica dane kontaktowe i godziny otwarcia. Skontaktuj się z Urzędem Gminy Wąwolnica telefonicznie, mailowo lub osobiście. Gmina Wąwolnica adres.

Urząd Gminy Wąwolnica kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy Wąwolnica można uzyskać zarówno telefonicznie, jak i mailowo. W przypadku pilnych spraw zaleca się korzystanie z telefonu Urzędu Gminy Wąwolnicy. Telefoniczny kontakt z Gminą Wąwolnica pozwala na najszybsze uzyskanie potrzebnych informacji. Niestety nie wszystkie sprawy można załatwić drogą telefoniczną. Dlatego w niektórych sytuacjach należy skorzystać z innego kanałów kontaktu. Urząd Gminy Wąwolnica kontakt realizuje również mailowo. Wysyłając wiadomość nie można zapomnieć aby nadać jej odpowiedni tytuł, a także podpisać mail imieniem, nazwiskiem oraz adresem.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Wąwolnicy

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Wąwolnica są równoznaczne z godzinami, podczas których można uzyskać kontakt z placówką. Aktualnie obowiązujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Wąwolnica godziny otwarcia są dostosowane do potrzeb mieszkańców Wąwolnicy.

Kontakt Urząd Gminy Wąwolnica

Adres: Lubelska 39, 24-160 Wąwolnica

Telefon: 81 882 50 72,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wąwolnica:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 7:00-15:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Wąwolnica

Urząd Gminy Wąwolnicy to instytucja publiczna odpowiedzialna za zarządzanie i administrowanie gminą. Jego główne zadania to dbanie o dobro mieszkańców, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą. Jako instytucja rządowa, Urząd Gminy Wąwolnicy ma także za zadanie udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie porządku i czystości w mieście. Pracownicy Urzędu Gminy w Wąwolnicy wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami, utrzymując przy tym stały kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Gminy Wąwolnicy realizowane są różnego rodzaju formalności, takie jak zgłoszenia, wnioski i zażalenia związane z szerokim zakresem działań miasta. W ramach struktury administracyjnej gminy Wąwolnica, istnieje jednostka organizacyjna znana jako Urząd Gminy Wąwolnica. To właśnie tam wójt lub burmistrz podejmuje decyzje na podstawie uchwał rady gminy lub rady miejskiej, i realizuje zadania, które określają przepisy prawa dotyczące danego miasta lub gminy.

Urząd Gminy Wąwolnica Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Wąwolnicy należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Wąwolnicy jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Wąwolnica prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Wąwolnicy można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Wąwolnicy oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Wąwolnica udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Wąwolnicy odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Wąwolnica

Liczba wyświetleń: 207Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS