Urząd Gminy Węgierska Górka – Gmina Węgierska Górka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy w Węgierskiej Górce — telefon, e-mail, numer. Godziny otwarcia Urzędu Gminy Węgierska Górka. Sprawy do załatwienia w Urzędzie Gminy Węgierska Górka.

Kontakt Urząd Gminy Węgierska Górka

Adres: Zielona 43, 34-350 Węgierska Górka

Telefon: 33 860 97 97,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Węgierska Górka

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 07:30-15:30
  • wtorek 07:30-15:30
  • środa 07:30-15:30
  • czwartek 07:30-15:30
  • piątek 07:30-15:30

Gmina Węgierska Górka

Urząd Gminy w Węgierskiej Górce jest instytucją zajmującą się zarządzaniem gminą Węgierska Górka. Zadaniem urzędu jest między innymi zbieranie podatków oraz opłat lokalnych, organizacja wyborów, jak i nadzór infrastruktury w Węgierskiej Górce. Dodatkowo Urząd Gminy Węgierska Górka trzyma pieczę nad planowaniem przestrzennym oraz rozwojem gospodarczym. Urząd Gminy Węgierska Górka to ważna instytucja, szczególnie dla mieszkańców.

Jak skontaktować się z Urzędem Gminy Węgierskiej Górki?

Aby nawiązać kontakt z Urzędem Gminy w Węgierskiej Górce, najlepiej skorzystać z informacji kontaktowych dostępnych na oficjalnej stronie instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Węgierskiej Górki umożliwia kontakt zdalny, m.in. za pomocą telefonu i poczty elektronicznej, z uwzględnieniem godzin otwarcia placówki. Informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Węgierskiej Górki można uzyskać osobiście w placówce.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy Węgierskiej Górki

Chcąc uzyskać informacje na temat godzin otwarcia Urzędu Gminy w Węgierskiej Górce, warto odwiedzić oficjalną stronę internetową instytucji, gdzie na bieżąco są aktualizowane informacje. Przed planowaną wizytą w urzędzie zaleca się sprawdzenie godzin pracy, aby uniknąć niepotrzebnych kłopotów. Urząd Gminy Węgierskiej Górki obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy, natomiast w dni ustawowo wolne od pracy jest zamknięty. W przypadku zmian w harmonogramie pracy urzędu informacje są publikowane online oraz wywieszane w widocznym miejscu dla petentów.

Urząd Gminy Węgierska Górka wydziały

W Urzędzie Gminy Węgierska Górka mieszkańcy mogą załatwiać swoje sprawy administracyjne. W zależności od danego typu sprawy dostępne jest wiele wydziałów wewnętrznych, z których każdy odpowiada za co innego. W zależności od wydziału mieszkańcy Węgierskiej Górki mogą uzyskiwać pomoc z zakresu między innymi rejestracji samochodu, czy zgłoszenia urodzenia się dziecka. Jednymi z najważniejszych wydziałów działających w Urzędzie Gminy Węgierska Górka są Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Gospodarki Komunalnej, Wydział Finansowy.

Mapa Urząd Gminy Węgierska Górka

Liczba wyświetleń: 68Wyszukaj dodatkowe informacje: