Urząd Gminy Werbkowice – Gmina Werbkowice

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: lubelskie

Urząd Gminy Werbkowice – Gmina Werbkowice

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Werbkowice. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Werbkowice.

Urząd Gminy w Werbkowicach kontakt

Wszystkie zainteresowane osoby mogą skontaktować się z Urzędem Gminy w Werbkowicach korzystając z wybranych sposobów. Urząd Gminy Werbkowice kontakt umożliwia na parę różnych sposobów. Pierwszym z nich jest kontakt, korzystając z elektronicznej skrzynki pocztowej. Należy wtedy wysłać wiadomość na odpowiedni adres e-mail prowadzący do Urzędu Gminy w Werbkowicach. Innym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Werbkowice jest skorzystanie z formy telefonicznej. Obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z instytucją.

Urząd Gminy Werbkowice kontakt z petentami prowadzi również bezpośrednio w swojej siedzibie. W tym celu należy złożyć osobistą wizytę w placówce. Trzeba pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy Werbkowice możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia, dlatego też w pierwszej kolejności należy sprawdzić, czy o danej godzinie możliwe jest skontaktowanie się z placówką.

Urząd Gminy Werbkowice godziny otwarcia

Urząd Gminy Werbkowice jest otwarty we wszystkie dni robocze, od poniedziałku do piątku. Obecnie w niedziele oraz w soboty interesanci nie mogą skorzystać z usług oferowanych przez Urząd Gminy w Werbkowicach. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejszą rezerwację terminu wizyty w Urzędzie Gminy w Werbkowicach. Pozwoli to na uniknięcie niechcianej kolejki podczas osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Werbkowice

Adres: Zamojska 1, 22-550 Werbkowice

Telefon: 84 657 20 80,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Werbkowice:

  • poniedziałek 07:30–15:30
  • wtorek 07:30–15:30
  • środa 07:30–15:30
  • czwartek 07:30–15:30
  • piątek 07:30–15:30

Gmina Werbkowice

Urząd Gminy Werbkowice to instytucja publiczna, która działa na rzecz mieszkańców gminy Werbkowice, zapewniając obsługę administracyjną w wielu sprawach. Do zadań Urzędu Gminy Werbkowice zalicza się wydawanie dowodów osobistych, rejestracja pojazdów, przyjmowanie wniosków o wydanie zezwoleń, a także udzielanie informacji o planowanych inwestycjach na terenie gminy Werbkowice. Działania podejmowane przez Urząd Gminy Werbkowice mają na celu poprawę jakości życia lokalnej społeczności, zapewnienie odpowiedniej infrastruktury oraz wsparcie rozwoju. Poprzez skoordynowane działania i sprawną administrację, Urząd Gminy Werbkowice odgrywa istotną rolę w dążeniu do rozwoju gminy i zaspokajaniu potrzeb oraz oczekiwań mieszkańców.

Chcąc jak najlepiej zorganizować pracę w placówce, Urząd Gminy Werbkowice składa się z wydziałów i jednostek organizacyjnych wewnętrznych. Każdy z nich obsługuje inne sprawy, a także posiada inne obowiązki. Mieszkańcy Werbkowic mogą realizować swoje sprawy w konkretnych wydziałach. Jeżeli chodzi o Wydział Sprawy Obywatelskich Urzędu Gminy w Werbkowicach to obsługuje on sprawy dotyczące wydawania dowodów osobistych czy zmiany miejsca zameldowania petenta.

Urząd Gminy Werbkowice wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Werbkowic wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Werbkowice wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Werbkowice odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Werbkowice odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Werbkowice. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Werbkowice przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Werbkowice

Liczba wyświetleń: 374Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS