Urząd Gminy Wiązowna – Gmina Wiązowna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Wiązowna – Gmina Wiązowna

Skontaktuj się z Urzędem Gminy Wiązowna. Dostępne numery telefonów, adresy e-mail, adres fizyczny oraz godziny otwarcia dla placówki Urząd Gminy Wiązowna.

Urząd Gminy Wiązowna kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Wiązownie jest ważną kwestią dla mieszkańców, chętnych uzyskać pomoc urzędniczą. Współczesna technologia pozwala na wiele form kontaktu. Urząd Gminy Wiązowna kontakt prowadzi przez:

  • telefon
  • pocztę elektroniczną
  • platforme ePUAP

Ważne jest poznanie wszystkich możliwych kanałów kontaktu i wybranie najlepszego w zależności od kategorii sprawy.

Urząd Gminy Wiązowna godziny otwarcia

Urząd Gminy Wiązowna jest instytucją kluczową dla mieszkańców Wiązowny oraz dla poprawnego funkcjonowania gminy. W tym miejscu, osoby zamieszkujące gminę Wiązowna, mogą załatwić swoje najważniejsze sprawy związane z administracją, a więc znajomości godzin pracy Urzędu Gminy Wiązowna jest kluczowa. Obecnie godziny otwarcia Urzędu Gminy Wiązowny dotyczą jedynie dni roboczych. W weekendy instytucja nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Wiązowna

Adres: ul. Lubelska 59, 05-462 Wiązowna

Telefon: 22 512 58 00 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wiązowna:

  • poniedziałek 10:00-18:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 8:00-16:00
  • czwartek 8:00-16:00
  • piątek 8:00-16:00

Gmina Wiązowna

Instytucją rządową, której głównym zadaniem jest zarządzanie oraz dbanie o dobro mieszkańców Wiązowny jest Urząd Gminy Wiązowna. W ramach swoich obowiązków Urząd Gminy Wiązowny podejmuje wiele działań, takich jak przyznawanie pozwoleń na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, utrzymanie porządku i czystości na terenie gminy, a także podejmowanie inwestycji i rozwijanie infrastruktury. Pracownicy Urzędu Gminy w Wiązownie nawiązują kontakt z mieszkańcami oraz współpracują z innymi instytucjami i organizacjami. W Urzędzie Gminy Wiązowna można także załatwić formalności związane z funkcjonowaniem gminy, takie jak składanie wniosków, zgłoszeń i zażaleń.

Urząd Gminy Wiązowna (UG Wiązowna) stanowi kluczową jednostkę organizacyjną, która umożliwia wójtowi czy burmistrzowi Wiązowny podejmowanie uchwał rady gminy oraz skuteczną realizację zadań przypisanych gminie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W przypadku miasta Wiązowna, strukturę organizacyjną i funkcjonowanie Urzędu Gminy reguluje odpowiedni regulamin ustalony przez organ wykonawczy.

Urząd Gminy Wiązowna wydziały

Urząd Gminy w Wiązownie posiada kilka wydziałów, z których każdy jest odpowiedzialny za inny obszar administracyjny. W składzie urzędu znajdują się wydziały takie jak: Wydział Edukacji, Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Wiązowny czy Wydział Spraw Obywatelskich Wiązowna. Każdy z tych wydziałów zajmuję się odrębnymi sprawami poprzez wyspecjalizowanych urzędników. Nie brak opinii, że występujące w placówce jaką jest Urząd Gminy Wiązowna wydziały znacznie przyśpieszają realizację formlaności.

Mapa Urząd Gminy Wiązowna

Liczba wyświetleń: 535Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS