Urząd Gminy Widuchowa – Gmina Widuchowa

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Gminy Widuchowa – Gmina Widuchowa

Gmina Widuchowa kontakt dla mieszkańców Widuchowa. Numery telefonu Urzędu Gminy Widuchowa. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Widuchowa.

Urząd Gminy Widuchowa kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Widuchowa jest ważną kwestią dla mieszkańców, chętnych uzyskać pomoc urzędniczą. Współczesna technologia pozwala na wiele form kontaktu. Urząd Gminy Widuchowa kontakt prowadzi przez:

 • telefon
 • pocztę elektroniczną
 • platforme ePUAP

Ważne jest poznanie wszystkich możliwych kanałów kontaktu i wybranie najlepszego w zależności od kategorii sprawy.

Urząd Gminy Widuchowa godziny otwarcia

Urząd Gminy Widuchowa jest instytucją kluczową dla mieszkańców Widuchowa oraz dla poprawnego funkcjonowania gminy. W tym miejscu, osoby zamieszkujące gminę Widuchowa, mogą załatwić swoje najważniejsze sprawy związane z administracją, a więc znajomości godzin pracy Urzędu Gminy Widuchowa jest kluczowa. Obecnie godziny otwarcia Urzędu Gminy Widuchowa dotyczą jedynie dni roboczych. W weekendy instytucja nie prowadzi obsługi petentów.

Kontakt Urząd Gminy Widuchowa

Adres: ul. Grunwaldzka 8 74-120 Widuchowa

Telefon: +48 91 41 67 255,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Widuchowa:

 • Poniedziałek 7:15 - 15:15
 • Wtorek 7:15 - 15:15
 • Środa 7:15 - 15:15
 • Czwartek 7:15 - 15:15
 • Piątek 7:15 - 15:15

Gmina Widuchowa

Urząd Gminy w Widuchowa jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Widuchowa. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Widuchowa jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Widuchowa jest ważnym punktem na mapie. Gmina Widuchowa stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Widuchowa. Urząd Gminy Widuchowa składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Widuchowa funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Widuchowa, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Urząd Gminy Widuchowa Wydział Komunikacji

Do zadań Wydziału Komunikacji w Urzędzie Gminy w Widuchowa należą między innymi załatwianie spraw związanych z rejestracją pojazdu, zezwoleniami na zarobkowy przewóz rzeczy oraz osób, a także wydawaniem i zatrzymywaniem dokumentów, które uprawniają do kierowania pojazdem. Najczęściej Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy w Widuchowa jest odwiedzany właśnie w celu wyrobienia prawa jazdy oraz rejestracji pojazdów.

Urząd Gminy Widuchowa prawo jazdy

Odwiedzając Urząd Gminy w Widuchowa można także złożyć wniosek o prawo jazdy. W celu złożenia wniosku o wydanie prawa jazdy należy najlepiej osobiście udać się do Urzędu Gminy w Widuchowa oraz wziąć ze sobą wszelkie niezbędne dokumenty, takie jak dowód osobisty, wniosek o wydanie prawa jazdy. Podanie o prawo jazdy Urząd Gminy Widuchowa udostępnia petentom, jednak druk można przygotować również samodzielnie w domu. W niektórych przypadkach jest także wymagana pisemna zgoda rodziców lub opiekuna prawnego oraz orzeczenie psychologiczne o braku przeciwwskazań do kierowania pojazdem.

Osoby, które mają już prawo jazdy i chcą uzyskać uprawnienie na kolejną kategorię, muszą wziąć ze sobą ksero dotychczasowego prawa jazdy. Zwykle na odbiór prawa jazdy w Urzędzie Gminy w Widuchowa odbywa się po około 30 dniach roboczych od złożenia wniosku.

Mapa Urząd Gminy Widuchowa

Liczba wyświetleń: 157Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS