Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna – Gmina Wieczfnia Kościelna

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: mazowieckie

Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna – Gmina Wieczfnia Kościelna

Sposoby kontaktu z Urzędem Gminy Wieczfnia Kościelna. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy Wieczfnia Kościelna, godziny obsługi petentów. Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna kontakt, telefon, adres.

Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna kontakt

Kontakt z Urzędem Gminy w Wieczfnia Kościelna możliwy jest na kilka sposobów. Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna kontakt realizuje między innymi poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Wieczfnia Kościelna należy wysyłać na odpowiednią elektroniczną skrzynkę pocztową urzędu. Pracownicy, którzy zajmują się obsługą klienta w Urzędzie Gminy w Wieczfnia Kościelna, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów poprzez elektroniczną skrzynkę pocztową tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Oczywiście nie jest to jedyny sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Wieczfnia Kościelna. Inną formą pozwalającą na kontakt z Urzędem Gminy w Wieczfnia Kościelna jest forma telefoniczna. Jest to obecnie najszybszy sposób na skontaktowanie się z Urzędem Gminy Wieczfnia Kościelna. Istnieje także opcja na osobiste odwiedzenie placówki. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Gminy w Wieczfnia Kościelna możliwy jest jedynie w godzinach otwarcia instytucji.

Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna godziny otwarcia

Godziny otwarcia w Urzędzie Gminy w Wieczfnia Kościelna są takie same jak godziny, w których obsługiwani są interesanci. Właśnie w tych godzinach możliwe jest skontaktowanie się z Urzędem Gminy w Wieczfnia Kościelna. Instytucja Urzędu Gminy Wieczfnia Kościelna jest otwarta we wszystkie dni robocze. W soboty oraz w niedziele Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna jest zamknięty. Warto także wiedzieć o tym, że istnieje możliwość na wcześniejsze zarezerwowanie osobistej wizyty.

Kontakt Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna

Adres: Wieczfnia Kościelna 48, 06-513 Wieczfnia Kościelna

Telefon: 23 654 00 04 ,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna:

  • poniedziałek: 8:00-16:00
  • wtorek: 8:00-16:00
  • środa: 8:00-16:00
  • czwartek: 8:00-16:00
  • piątek: 8:00-16:00
  • sobota: zamknięte
  • niedziela: zamknięte

Gmina Wieczfnia Kościelna

Urząd Gminy w Wieczfnia Kościelna stara się zapewnić poprawne funkcjonowanie gminy oraz wysłuchuje potrzeb jej mieszkańców Wieczfnia Kościelna. Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna to instytucja, która zajmuję się wieloma obszarami, jednym z ważniejszych jest skuteczny rozwój gminy. Dodatkowo Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna dba o kwestię związane z ochroną zdrowia mieszkańców oraz bezpieczeństwo i ewidencje ludności. Urzędy Gminy Wieczfnia Kościelna starają się na bieżąco monitorować potrzeby mieszkańców, niekiedy organizując spotkania z nimi. Urzędowi Gminy Wieczfnia Kościelna powierzono ważne zadanie koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja sieci wodociągowej, budowa i remont ulic oraz rozwój miejsc rekreacyjnych, jak boiska sportowe czy place zabaw. Ponadto Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna angażuje się w poprawę transportu publicznego, realizując projekty związane z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

W celu zapewnienia efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna został podzielony na różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalizacje. Na przykład, Wydział Komunikacji zajmuje się sprawami związanymi z transportem i komunikacją. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Wieczfnia Kościelna pełni kluczową rolę w obszarze komunikacji. Odpowiada za sprawy związane z prawem jazdy, rejestracją pojazdów oraz innymi kwestiami związanymi z transportem. Osoby poszukujące informacji dotyczących przepisów drogowych, wymaganych dokumentów czy rejestracji pojazdów mogą skorzystać z usług tego wydziału.

Struktura Wydziałów Urzędu Gminy Wieczfnia Kościelna

Urząd Gminy w Wieczfnia Kościelna składa się z kilku wydziałów, z których każdy zajmuje się innymi sprawami. Dla przykładu, w Urzędzie Gminy w Wieczfnia Kościelna dostępny jest Wydział Komunikacji, który zajmuje się sprawami związanymi z transportem i ruchem drogowym, a także Wydział Spraw Obywatelskich, który zajmuje się różnymi sprawami związanymi z obywatelami. Inny ważny wydział to Wydział Nieruchomości, który zarządza nieruchomościami miejskimi w gminie Wieczfnia Kościelna czy Wydział Ochrony Środowiska.

Wydział Komunikacji w Urzędzie Gminy Wieczfnia Kościelna

W Wydziale Komunikacji Urzędu Gminy Wieczfnia Kościelna mieszkańcy mogą załatwić formalności związane z pojazdami i prawem jazdy. W tym miejscu można zrealizować sprawy takie jak uzyskanie numeru PKK, odbiór dokumentu prawa jazdy, rejestracja pojazdu, odbiór tablic rejestracyjnych i dowodu rejestracyjnego. W jednostce wewnętrznej jaką jest Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Wieczfnia Kościelna, pracują wyspecjalizowani pracownicy którzy są w stanie udzielić petentom potrzebnego wsparcia.

Mapa Urząd Gminy Wieczfnia Kościelna

Liczba wyświetleń: 85Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS