Urząd Gminy Wielka Nieszawka – Gmina Wielka Nieszawka

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Gminy Wielka Nieszawka – Gmina Wielka Nieszawka

Gmina Wielka Nieszawka kontakt dla mieszkańców Wielkiej Nieszawki. Numery telefonu Urzędu Gminy Wielkiej Nieszawki. Aktualne godziny otwarcia Urzędu Gminy w Wielkiej Nieszawce.

Urząd Gminy Wielka Nieszawka kontakt

Urząd Gminy Wielka Nieszawka kontakt z interesantami realizuje na kilka sposobów. Aby uzyskać kontakt z Urzędem Gminy w Wielkiej Nieszawce można skorzystać z elektronicznej skrzynki pocztowej. Wszelkie wiadomości kierowane do Urzędu Gminy w Wielkiej Nieszawce, należy wysyłać na powyższy adres e-mail. Pracownicy Urzędu Gminy Wielka Nieszawka, starają się odpowiadać na wszelkie wiadomości wysyłane przez interesantów tak szybko, jak jest to tylko możliwe.

Kolejnym sposobem na kontakt z Urzędem Gminy Wielka Nieszawka, jest osobiste odwiedzenie placówki. Gdy istotne jest to, aby kontakt uzyskać jak najszybciej, zaleca się kontakt z Urzędem Gminy Wielkiej Nieszawki przez telefon. Podany powyżej telefon Urzędu Gminy Wielkiej Nieszawki kieruje do centrali placówki, gdzie można uzyskać potrzebne informacje. Chcąc skontaktować się z konkretnym wydziałem, konsultant telefoniczny Urzędu Gminy Wielkiej Nieszawki może przekierować połączenie lub przekazać informacje na temat innych numerów kontaktowych w placówce Urzędu Gminy Wielkiej Nieszawki.

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Wielkiej Nieszawce

Godziny otwarcia Urzędu Gminy w Wielkiej Nieszawce są jednoznaczne z godzinami, w których są przyjmowani interesanci. Ważne jest to, żeby przed kontaktowaniem się z instytucją, sprawdzić godziny pracy Urzędu Gminy Wielka Nieszawka. Urząd Gminy Wielka Nieszawka jest otwarty od poniedziałku do piątku. W weekendy instytucja nie jest czynna. Warto także przed odwiedzeniem placówki umówić wizytę.

Kontakt Urząd Gminy Wielka Nieszawka

Adres: Toruńska 12, 87-103 Wielka Nieszawka

Telefon: +48 56 678 12 12, +48 56 678 10 93

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wielka Nieszawka:

  • Poniedziałek 7:00-15:00
  • Wtorek 8:00-16:00
  • Środa 7:00-15:00
  • Czwartek 7:00-15:00
  • Piątek 7:00-15:00

Gmina Wielka Nieszawka

Urząd Gminy w Wielkiej Nieszawce stara się zapewnić poprawne funkcjonowanie gminy oraz wysłuchuje potrzeb jej mieszkańców Wielkiej Nieszawki. Urząd Gminy Wielka Nieszawka to instytucja, która zajmuję się wieloma obszarami, jednym z ważniejszych jest skuteczny rozwój gminy. Dodatkowo Urząd Gminy Wielka Nieszawka dba o kwestię związane z ochroną zdrowia mieszkańców oraz bezpieczeństwo i ewidencje ludności. Urzędy Gminy Wielkiej Nieszawki starają się na bieżąco monitorować potrzeby mieszkańców, niekiedy organizując spotkania z nimi. Urzędowi Gminy Wielka Nieszawka powierzono ważne zadanie koordynacji różnorodnych działań i projektów mających na celu rozwój gminy. Priorytetem jest inwestowanie w infrastrukturę, taką jak modernizacja sieci wodociągowej, budowa i remont ulic oraz rozwój miejsc rekreacyjnych, jak boiska sportowe czy place zabaw. Ponadto Urząd Gminy Wielka Nieszawka angażuje się w poprawę transportu publicznego, realizując projekty związane z budową nowych przystanków czy modernizacją linii autobusowych.

W celu zapewnienia efektywnego zarządzania, Urząd Gminy Wielka Nieszawka został podzielony na różne wydziały, z których każdy ma swoje specjalizacje. Na przykład, Wydział Komunikacji zajmuje się sprawami związanymi z transportem i komunikacją. Wydział Komunikacji Urzędu Gminy Wielka Nieszawka pełni kluczową rolę w obszarze komunikacji. Odpowiada za sprawy związane z prawem jazdy, rejestracją pojazdów oraz innymi kwestiami związanymi z transportem. Osoby poszukujące informacji dotyczących przepisów drogowych, wymaganych dokumentów czy rejestracji pojazdów mogą skorzystać z usług tego wydziału.

Urząd Gminy Wielka Nieszawka wydziały

Znajdujące się w Urzędzie Gminy Wielkiej Nieszawki wydziały są obsługiwane przez osoby posiadające odpowiednią wiedzę z danych zakresów. Każdy z pracowników ma wysokie kwalifikacje oraz doświadczenie. Urząd Gminy Wielka Nieszawka wydziały ustanowił zgodnie z kategorią spraw w nich realizowanych.

Urząd Gminy Wielka Nieszawka odpady komunalne

Wywóz śmieci w Urzędzie Gminy Wielka Nieszawka odbywa się według ustalonego wcześniej harmonogramu. Do takiego harmonogramu ma wgląd każda zainteresowana osoba. Można go znaleźć, udając się na stronę internetową Urzędu Gminy Wielka Nieszawka. Warto pamiętać, że w Urzędzie Gminy Wielka Nieszawka przyjmowana deklaracja o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Taki dokument powinien złożyć każdy właściciel nieruchomości, w której powstają odpady komunalne.

Mapa Urząd Gminy Wielka Nieszawka

Liczba wyświetleń: 206Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS