Urząd Gminy Wielowieś – Gmina Wielowieś

Kategoria: Urząd Gminy

Województwo: śląskie

Urząd Gminy Wielowieś – Gmina Wielowieś

Sposoby kontaktu oraz godziny otwarcia Urzędu Gminy w Wielowsi dostępne na stronie. Gmina Wielowieś dane kontaktowe, wydziały UG Wielowieś.

Kontakt z Urzędem Gminy Wielowsi

Aby skontaktować się z Urzędem Gminy w Wielowsi, najlepiej skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych na stronie internetowej instytucji. W obecnej sytuacji Urząd Gminy Wielowsi kontakt z mieszkańcami prowadzi głównie zdalnie, za pośrednictwem telefonu i poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że możliwość skontaktowania się z Urzędem Gminy Wielowsi jest ograniczona do godzin otwarcia placówki.

Urząd Gminy Wielowieś godziny otwarcia

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące pracy Urzędu Gminy Wielowsi są dostępne dla osób zainteresowanych także w placówce. Przed wizytą w urzędzie warto sprawdzić aktualne godziny otwarcia na stronie internetowej instytucji, ponieważ czasami mogą ulec zmianie. Urząd Gminy Wielowsi obsługuje petentów w dni robocze, zgodnie z podanymi godzinami pracy. W przypadku dni wolnych od pracy urząd jest zamknięty.

Kontakt Urząd Gminy Wielowieś

Adres: Główna 1, 44-187 Wielowieś

Telefon: 32 237 85 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Gminy Wielowieś:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 7:00-15:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-17:00
 • piątek 7:00-13:00

Gmina Wielowieś

Urząd Gminy w Wielowsi jest odpowiedzialny za administrowanie i zarządzanie całą gminą Wielowieś. Najczęstszym powodem odwiedzania Urzędu Gminy w Wielowsi jest:

 • rejestracja pojazdów,
 • składanie wniosków o dowód osobisty,
 • rejestracja urodzeń i zgonów,
 • zgłaszanie problemów związanych z drogami i chodnikami.

Dla mieszkańców oraz przedsiębiorców Urząd Gminy Wielowieś jest ważnym punktem na mapie. Gmina Wielowieś stawia na ciągły rozwój dostosowując wprowadzane rozwiązania do potrzeb mieszkańców Wielowsi. Urząd Gminy Wielowieś składa się z różnych wydziałów, z których każdy pełni określone funkcje i odpowiada za konkretne obszary administracyjne. Dzięki temu podziałowi, mieszkańcy mają możliwość skierowania swoich spraw do właściwego wydziału, co przyspiesza proces załatwiania formalności i zapewnia skuteczne wsparcie w różnorodnych kwestiach.

W UG Wielowieś funkcjonuje między innymi Wydział Komunikacji Gminy Wielowieś, Wydział Spraw Obywatelskich czy Wydział Infrastruktury. Każda z utworzonych jednostek wewnętrznych posiada indywidualne zadania i obowiązki.

Urząd Gminy Wielowieś Wydział Spraw Obywatelskich

Urząd Gminy w Wielowsi posiada wiele wydziałów, a jednym z nich jest Wydział Spraw Obywatelskich. Jest to dział zajmujący się kwestami związanymi z życiem mieszkańców. Wydział Spraw obywatelskich Gminy Wielowieś odpowiada między innymi za wydawanie dowodów osobistych. W przypadku gdy mieszkańcy gminy Wielowieś potrzebują pomocy w konkretnych sprawach, mogą skorzystać z usług Wydziału Spraw Obywatelskich Urzędu Gminy w Wielowsi, aby uzyskać niezbędną pomoc i wsparcie. 

Mapa Urząd Gminy Wielowieś

Liczba wyświetleń: 351Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS